Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Програма дій уряду передбачає перетворення «Укроборонпрому» в акціонерну холдингову компанію з корпоративною моделлю управління і зменшення залежності від імпорту в сфері ОПК. Проєкт документа розміщено на Урядовому порталі.
Серед завдань: реформа системи визначення потреб та закупівель створення механізмів конкурентних закупівель; захист національного виробника; розроблення проекту Закону «Про оборонні закупівлі».
Крім того, планується впровадити дієву систему фінансування розробок та виготовлення сучасних зразків зброї та озброєння для ЗСУ, а також на експорт.
Підтримка підприємств ОПК та космічної галузі, що мають унікальні розробки та технології, відновити виробництво продукції, яка має значний експортний потенціал.
В планах уряду — нова редакція Закону «Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі», а також реформа підприємств ОПК.
Окремий пункт присвячено змінам у роботі концерну «Укроборонпром».
«Реформування ДК «Укроборонпром» шляхом створення акціонерної холдингової компанії з корпоративною моделлю управління», — йдеться у програмі.
Передбачається також реалізація концепції імпортозаміщення, поглиблення міждержавної співпраці в галузі ОПК, реформування системи державного експортного контролю за товарами військового призначення та подвійного використання.
У результаті очікується постачання у війська визначеної кількості новітніх систем озброєння, збільшення кількості підприємств ОПК, які отримують чистий прибуток, а також прийняття на озброєння автоматизованих систем управління військами і зброєю, безпілотних платформ (систем) наземного, морського та повітряного базування, розвитку критичних технологій.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Інженер відділу ремонту засобів вимірювальної техніки, військовослужбовець
від 28000 до 30000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….