ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Відбувся одноденний візит української делегації до Федеративної Республіки Німеччина

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2020, 21:33

2 червня 2020 року відбувся одноденний візит української делегації до Федеративної Республіки Німеччина

У зустрічі взяли участь керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, заступник керівника Офісу Глави держави Ігор Жовква, Міністр оборони Андрій Таран, радник Президента України Руслан Демченко, віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Про це пише Міністерство оборони України.

В рамках візиту відбулися зустрічі із зовнішньополітичним радником канцлера ФРН Яном Гекером, радником Федерального канцлера з економічних питань Ларсом-Гендріком Рьоллером.

Під час переговорів з Федеральним міністром оборони ФРН, Міністр оборони України Андрій Таран обговорив питання щодо врегулювання безпекових аспектів збройної агресії РФ проти України та нарощування двостороннього українсько-німецького співробітництва.

Сторони також обговорили питання щодо залучення механізмів міжнародної підтримки в рамках Нормандського формату.

Очільник українського оборонного відомства довів інформацію щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, а також заходів, які вживаються на виконання домовленостей Паризького саміту в рамках Нормандського формату від 9 грудня 2019 року.

Українська сторона наголосила на незмінності позицій щодо мирного врегулювання конфлікту на сході України. Крім того, Андрій Таран передав матеріали з доказами присутності збройних формувань Російської Федерації на сході України. Міністр оборони також акцентував увагу німецької сторони на неприпустимості створення перешкод діяльності Спеціальній моніторингової місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також активну мілітаризацію окупованого Криму.

Крім того, німецького колегу було поінформовано стосовно основних пріоритетів оборонної реформи в Україні, стратегії розвитку її Збройних Сил та трансформації структур системи управління у Збройних Силах відповідно до стандартів НАТО, а також важливості роботи стратегічних радників.

Окрему увагу приділено обговоренню питань розвитку військово-технічного співробітництва. Німецька сторона висловила підтримку Міністерству оборони України щодо намірів розвитку критично необхідних спроможностей Збройних Сил України.

За підсумками зустрічей досягнуто домовленості продовжити стратегічний діалог на рівні глав оборонних відомств України та ФРН.

З метою зміцнення двосторонніх відносин Міністр оборони України запросив Федерального міністра оборони ФРН здійснити візит в Україну у другій половині 2020 року.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Внаслідок російського удару по центру Сум постраждало шестеро людей
Внаслідок російського удару по центру Сум постраждало шестеро людей

Двоє жінок і четверо чоловіків постраждали внаслідок атаки ворога по місту.

Новий навчальний курс у додатку Армія+ навчає виявляти ворожі БПЛА
Новий навчальний курс у додатку Армія+ навчає виявляти ворожі БПЛА

Новий курс у Армія+ навчає відстежувати повітряну обстановку з використанням застосунку «ГРАФІТ».

У січні наземні роботизовані комплекси виконали понад 7 тисяч бойових і логістичних завдань на передовій
У січні наземні роботизовані комплекси виконали понад 7 тисяч бойових і логістичних завдань на передовій

Україна системно масштабує застосування НРК на полі бою. Це вже не окремі кейси, а щоденна практика підрозділів.

Жив грішно, помер смішно — наш дрон видобув з окупанта вогонь у несподіваному місці
Жив грішно, помер смішно — наш дрон видобув з окупанта вогонь у несподіваному місці

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» на Лиманському напрямку видовищно ліквідвали російських штурмовиків.

«Всі крилаті ракети знищено, збито» — Повітряні сили розкрили деталі відбиття нічної масованої атаки
«Всі крилаті ракети знищено, збито» — Повітряні сили розкрили деталі відбиття нічної масованої атаки

Під час сьогоднішньої масованої комбінованої атаки з повітря Сили оборони знищили всі крилаті ракети. Також збито 367 з близько чотирьох сотень дронів.

«Щоб врятувати людину, треба бути поруч, навіть під щільним вогнем»: шлях бойового медика Артема
«Щоб врятувати людину, треба бути поруч, навіть під щільним вогнем»: шлях бойового медика Артема

«Непридатний до служби у війську» — цей статус Артем прийняти відмовився. Наполіг на перегляді рішення комісії та пішов захищати країну добровільно.

ВАКАНСІЇ
Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кулеметник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Механік-водій САУ

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Заступник командира роти з МПЗ, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---