ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бригада імені Якова Гандзюка повернулася з району ООС без втрат!

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Травня 2020, 18:38

На Вінниччині пройшли урочистості з нагоди повернення до пункту постійної дислокації з району проведення ООС воїнів 59-ї мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Бригада виконувала бойові завдання у Донецькій області з вересня 2019-го.

Командир бригади зазначив, що крайні дві ротації бригади пройшли без втрат.

– Бригада виконувала бойове завдання на одній з найнебезпечніших ділянок фронту. Впродовж восьми місяців наші воїни успішно відбивала всі спроби терористичних формувань та кадрових російських військових,  – розповів комбриг. – Ми постійно відчували підтримку наших рідних та земляків.

Командувач військ Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк наголосив, що на військовій мапі проведення операції Об’єднаних сил немає району, де б не виконувала бойові завдання 59-ка.

– Від узбережжя Азовського моря до кордону з РФ у Луганській області воїни бригади давали достойну відсіч агресору. Дякую родинам військовослужбовців за терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи.

Важливо повідомити, що після ротації 59-й бригаді присвоєно почесне найменування «імені Якова Гандзюка» – одного з перших творців нової української армії, отамана бригади армії УНР.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання бойових завдань в районі АТО та ООС, державними нагородами нагороджено 32 військовослужбовця бригади. Відзнаки Міністра оборони, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача «ОК Південь» отримали 800 військовослужбовців бригади.

16
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram