ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донеччині вперше за роки збройного конфлікту оголошено вирок за пропаганду війни

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Травня 2020, 11:25

Прокуратура Донецької області вперше за роки збройного конфлікту на Сході України винесла обвинувальний вирок жінці, яка поширювала в соцмережах заклики з пропаганди війни. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Донецької області

«За публічного обвинувачення прокуратури Донецької області Красноармійським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок жінці, яка визнана винною за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та вперше за роки збройного конфлікту на Сході України – за ст. 436 (пропаганда війни) КК України», – йдеться в повідомленні.

Суд встановив, що упродовж 2015–2016 років 28-річна мешканка м. Покровська поширювала в соціальній мережі «Вконтакте» текстові записи із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Крім того, у 2016–2018 роках зловмисниця розповсюджувала через мережу Інтернет зображення із закликами до розв’язування воєнного конфлікту на Донбасі.

Вирок суду – 3 роки та 3 місяці позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Читайте нас у Facebook
П’ять років замість 30 срібняків: на Сумщині священник УПЦ (мп) служив ворогу, а не службу Божу
П’ять років замість 30 срібняків: на Сумщині священник УПЦ (мп) служив ворогу, а не службу Божу

Засуджено 41-річного протоієрея одного із храмів Української православної церкви (МП), який поширював дані про розміщення систем ППО на Шосткинщині.

Допомагає збивати ворожі ракети та «Шахеди»: історія захисниці Маргарити
Допомагає збивати ворожі ракети та «Шахеди»: історія захисниці Маргарити

Начальниця топографічної служби 208-ї зенітної ракетної Херсонської бригади Маргарита вважає, що без злагоджених дій військових топографів ціль не зіб’єш.

47-ма артилерійська бригада отримала почесне найменування
47-ма артилерійська бригада отримала почесне найменування

7 квітня 2026 року Президент України підписав Указ «Про присвоєння почесного найменування 47-й артилерійській бригаді Сухопутних військ ЗСУ».

Роздягнувся по пояс: російський штурмовик чомусь вирішив померти в одних штанах
Роздягнувся по пояс: російський штурмовик чомусь вирішив померти в одних штанах

Пілоти 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» змогли знайти та уразити в надійній схованці напівголого окупанта.

«Мапу росії бачив дуже давно, мене політика не цікавить»: російський полонений зміг здивувати
«Мапу росії бачив дуже давно, мене політика не цікавить»: російський полонений зміг здивувати

Бійці 225-го штурмового полку показали розмову з полоненим окупантом, який не знав чисельність населення власної країні і думав, що Україна більша за площею.

Прямий ефір: уразили стратегічний паром русні, окупант прожив 3 хвилини, атаку у Криму
Прямий ефір: уразили стратегічний паром русні, окупант прожив 3 хвилини, атаку у Криму

ГУР нейтралізувало останній залізничний пором росіян у Керчі.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Головний сержант стрілецького взводу 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

--- ---