ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтери з Києва за місяць пошили для українських воїнів вже 5000 масок

10 Квітня 2020
Волонтери з Києва за місяць пошили для українських воїнів вже 5000 масок

Захисні маски для військовослужбовців уже місяць виготовляють  волонтери ГО «Спілка громад». Вони вже передали захисникам 3000 масок.

До карантину волонтери організовували для військовиків та членів їхніх родин безкоштовні походи в кінотеатри.

– Усім відомо, що під час карантину кінотеатри закриті, і тому, щоб не сидіти без діла, нам прийшла ідея шити багаторазові маски для наших військових. Така думка всім сподобалась. Тож ми переформатувалися і купили швейну машинку, – зазначила волонтерка Олена Горбенко.

Кожного разу, коли надходили кошти, активісти купували тканину і фурнітуру. Але коли тканина для виробництва масок у столиці закінчилася, виникла нова ідея – шукати в інших містах та розсилати поштою для всіх охочих надавати  бійцям допомогу.

– В умовах карантину  це було нескладно. Ми почали цим займатися тоді, коли всі скептично до цього ставилися. Та ми продовжували робити свою справу. На першу тисячу масок була навіть черга з кількох  бригад. Нині у війська вже відправлено близько 3000 масок. Військові говорять, що нині це як ніколи потрібно. Ми продовжуємо і робитимемо добру справу й надалі, – додала Ольга.

Також уже пошиті та готові до наступної відправки ще 2000 масок. «Нова Пошта» надала можливість користуватися її послугами безкоштовно.

Крім того, понад 500 масок роздали просто на вулиці. Найближчим часом волонтери відправлять 150 масок акушерам у пологовий будинок та 450 – сім’ям загиблих учасників АТО/ООС і  Героїв Небесної Сотні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації