ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У першому кварталі 2020 року «Завод Малишева» вдвічі збільшив обсяги виробництва

Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Квітня 2020, 16:29

Харківський «Завод імені Малишева»,  що входить до складу ДК «Укроборонпром», вийшов на новий рівень обсягів виготовлення військової продукції й у першому кварталі поточного року вдвічі збільшив виробничі показники проти аналогічних за минулий рік. Про це повідомив генеральний директор ДП «Завод імені В. О. Малишева» Василь Крилас. Про це повідомляє АрміяInform.

«Аналіз роботи підприємства в першому кварталі 2020 року, як порівняти з показниками аналогічного періоду 2019 року, продемонстрували, що за перші три місяці нам удалося забезпечити зростання обсягу товарної продукції розміром 211 %, – розповів директор підприємства. – Якщо у січні-березні минулого року обсяг товарного випуску продукції на заводі Малишева становив близько 142 млн грн, нині такі показники дорівнюють 301 млн грн», – повідомив Василь Крилас.

Так, у поточному році на заводі Малишева виготовлено 26 танкових двигунів. У січні – 6, у лютому та березні підприємство випускало по 10. Як зазначив Василь Крилас, попри введений у державі карантин, завод Малишева повністю виконав запланований обсяг робіт та продукції в рамках контрактних зобов’язань, повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Усього у першому кварталі поточного року реалізовано продукції на 326 млн грн, що на  68 % більше, ніж за аналогічний квартал минулого року (193 млн грн у 2019-му).

За словами директора з виробництва ДП «Завод імені В. О. Малишева» Германа Сметаніна, нині завод поступово завантажує виробничі потужності, передусім агрегатного виробництва. Після підписання нових контрактів у рамках державного оборонного замовлення на наступні роки завод Малишева здатен буде не тільки утримати показники товарного випуску військової продукції, а й збільшити їх: «Найближчим часом ми плануємо відвантажити чергову партію техніки для Міністерства оборони України. Мова йде про партію модернізованих БМ «Булат». Крім того, завод завершить виробництво корпусів БТР-4 для ХКБМ. Філія з випуску двигунів також виготовлятиме щомісяця 10 двигунів згідно з затвердженим графіком», – повідомив директор з виробництва.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Junior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Middle Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---