ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрозділи ВМС «знищили» незаконні збройні формування противника

28 Квітня 2020
Підрозділи ВМС «знищили» незаконні збройні формування противника

На Одещині пройшли тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС України. Про це повідомляє АрміяInform.

Головна мета навчань – підвищення практичних навичок командирів відділень в управлінні вогнем підрозділів і проведенні бойового злагодження між відділеннями під час наступу на противника.

Як повідомив кореспондентові АрміяInform командир підрозділу комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС України, за сценарієм навчання, розвідка ВМС виявила незаконні збройні формування противника кількістю 10 чоловіків з автоматами та бойовий розрахунок (4 бойовики) протитанкового ракетного комплексу на колісній базі, які здійснили висадку в умовний квадрат N поблизу населеного пункту. Крім того, у ворога ідентифіковано обладнання для виготовлення саморобного вибухового пристрою з метою здійснення дестабілізації в цьому регіоні через підрив військових об’єктів. Потрібно було діяти негайно. Надійшла команда – підрозділам комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС України якнайшвидше здійснити багатокілометровий марш на броньованій техніці з повним боєкомплектом у визначений район і провести розгортання на місцевості.

Після прибуття в заданий район військові провели детальне орієнтування на місцевості та окреслили оптимальні шляхи непомітного просування до противника. Далі – нетривала нарада, постановлення завдань – і вперед. Висування відділень до переднього краю оборони ворожих збройних формувань. Шлях стояв непростий – 8 кілометрів балками й чагарниками. Під час маршу й подолання мінно-вибухових загороджень військові моряки діяли динамічно, впевнено, тактично грамотно, незважаючи на надходження численних раптових ввідних від командирів.

Черговий етап навчань – ведення наступальних дій у глибині оборони противника. Особливу увагу надавали злагодженню дій особового складу у складі невеликих бойових груп під час бою, передусім під час швидкісної стрільби й нанесення прицільного вогневого ураження. Бійці доволі швидко впорались з поставленими завданнями та знищили виявлені незаконні збройні формування у визначеному районі. Далі підрозділи ВМС зайняли рубежі оборони противника.

Крім того, гранатометники попрактикувались у здійсненні пострілів по мішенях, що імітували приховані бронетранспортери.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Військово-морські Сили