ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

99-річний британський ветеран зібрав понад 30 мільйонів фунтів на допомогу медикам

28 Квітня 2020
99-річний британський ветеран зібрав понад 30 мільйонів фунтів на допомогу медикам

99-річний ветеран Другої світової війни Том Мур зібрав понад £ 30 млн для британських лікарів та записав кавер-версію пісні You’ll Never Walk Alone, яка стала найбільш продаваним синглом у Великобританії минулого тижня, повідомляє The Guardian.

Том Мур виконав пісню спільно зі співаком Майклом Боллом і співробітниками національної служби охорони здоров’я Великобританії. Він став найстаршим виконавцем в історії, який займав перше місце в чарті.

Нагадаємо, що декількома тижнями раніше Том Мур запустив кампанію зі збору допомоги для Національної служби охорони здоров’я і планував зібрати 1000 фунтів. Він пообіцяв до кінця квітня (до свого ювілейного 100-річчя) пройти 100 кіл у дворі позаду дому і запропонував всім, хто його підтримує, зробити пожертву в фонд допомоги.

Кампанія Тома Мура стала популярною в соцмережах, і він зібрав набагато більше ніж £ 30 млн.

Тому Муру 30 квітня виповнюється 100 років. Мур, який за останні тижні вже зібрав понад 28 мільйонів фунтів для співробітників NHS, привітав «чудову новину», сказавши: «Мої онуки не можуть повірити, що я лідер чартів!» Він  подякував Боллу, хору та всім тим, хто надав допомогу. «Ми разом у цьому, і я завжди вдячний за вашу підтримку. І це просто доводить: ти ніколи не будеш ходити один».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини світу та України