ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генсек НАТО: «Проблеми з безпекою не зменшилися через COVID-19. Навпаки…»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Квітня 2020, 11:56

Міністри оборони НАТО провели відеоконференцію для вирішення наступних кроків Альянсу в боротьбі проти COVID-19.

Пропонуємо ознайомитись із найважливішими меседжами генсека НАТО Єнса Столтенберга:

  • COVID-19  є безпрецедентним викликом для наших держав. Він має глибокий вплив на населення і економіку наших країн. І це накладає історичні потрясіння для міжнародної системи, які можуть мати довгострокові наслідки.
  • Криза показала, що наші нації стійкі та об’єднані. Наші збройні сили вже відіграють ключову роль у наданні підтримки національним цивільним зусиллям.
  • Використовуючи механізми НАТО, союзники допомагають один одному врятувати життя.
  • Збройні сили країн Альянсу здійснили понад 100 повітряних місій з транспортування медичного персоналу та предметів медичного призначення. Було збудовано 25 польових госпіталів, забезпечили понад 25 тис. додаткових ліжко-місць, понад 4 тис. військово-медичних працівників  беруть участь у підтримці цивільних зусиль.
  • Проблеми з безпекою не зменшилися через COVID-19. Навпаки, потенційні противники намагатимуться використати ситуацію для просування власних інтересів. Терористичні угруповання можуть осміліти. Обстановка у сфері безпеки в Афганістані і Іраку залишається нестабільною. І ми бачимо продовження темпів російської військової діяльності.
  • Поки ми продовжуємо вживати всіх необхідних заходів для захисту наших збройних сил  (від COVID-19), наша оперативна готовність залишається непорушною. І наші сили залишаються готовими реагувати на будь-яку загрозу.
  • Ми обговорили важливість протидії дезінформації. Та ще більше співпрацюватимемо із союзниками та Європейським Союзом, щоб визначати, відслідковувати та виявляти дезінформацію.
  • Геополітичний вплив пандемії може виявитися значним. Деякі можуть спробувати використовувати економічний спад для інвестицій у наші найважливіші галузі промисловості та  інфраструктуру, що зі свого боку може вплинути на нашу безпеку в довгостроковій перспективі та на нашу здатність вирішувати чергову кризу за її настання.
  • COVID-19 – це загроза для всіх нас. І разом ми можемо вийти сильнішими з цієї небаченої кризи.
  • Ми узгодили низку відповідних рекомендацій, спрямованих на зміцнення такої стійкості, ґрунтуючись на уроках COVID-19.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Гвинтокрил збили дроном на оптоволокні: деталі знищення Ка-52 «Алігатор»
Гвинтокрил збили дроном на оптоволокні: деталі знищення Ка-52 «Алігатор»

Ключову роль у ліквідації ворожого ударного гелікоптера Ка-52 «Алігатор» відіграли злагоджена командна робота та майстерність пілота FVP-дрона на оптоволокні.

Бігли, їхали, пливли, але марно: оператори «Альфи» позбулись понад 1800 окупантів
Бігли, їхали, пливли, але марно: оператори «Альфи» позбулись понад 1800 окупантів

За останній тиждень спецпризначенці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ знищили та поранили 1834 російських окупантів.

Спецпризначенці ГУР вдарили по піхоті та техніці рф на Запорізькому напрямку
Спецпризначенці ГУР вдарили по піхоті та техніці рф на Запорізькому напрямку

Впродовж березня воїни Департаменту активних дій ГУР МО України нищили піхоту, техніку, укриття та дрони рф на Запорізькому напрямку.

Тактика «кувалди» та «салямі»: на Лиманському напрямку ворог поєднує авіаудари зі спробами штурмів
Тактика «кувалди» та «салямі»: на Лиманському напрямку ворог поєднує авіаудари зі спробами штурмів

Окупанти масовано застосовують керовані авіабомби для ударів по позиціях Сил оборони на Лиманському напрямку, поєднуючи бомбардування зі спробами штурмових дій.

Врожайний день: як Олександр з побратимами знищив міномет і автівки росіян
Врожайний день: як Олександр з побратимами знищив міномет і автівки росіян

Олександр разом з побратимами за день знищив російський міномет, кілька окупантів і їхні два авто.

Гармата росіян «замовкла»: десантники знищили техніку окупантів
Гармата росіян «замовкла»: десантники знищили техніку окупантів

Воїни 71-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ знищили російську гармату та транспортні засоби окупантів.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець

від 8000 до 10000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---