ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олімпійську кваліфікацію з легкої атлетики призупинено до 1 грудня 2020 року

Новини Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Квітня 2020, 13:32

Кваліфікаційний період на Олімпійські ігри Токіо-2020 призупинений з 6 квітня 2020 року до 30 листопада 2020 року. Таке рішення було ухвалене після консультацій з Комісією атлетів, президентами континентальних федерацій і Радою.

Причиною став спалах коронавірусу у світі. У разі його стабілізації кваліфікаційний період відновиться 1 грудня 2020 року та триватиме до 2021 року. Загальний кваліфікаційний період, який розпочався у 2019 році, буде на чотири місяці довший, ніж був спочатку.

Тож, спортсмени, які виконали олімпійські нормативи до 5 квітня, зберігають їх за собою  і при виконанні умов відбору від національних федерацій зможуть брати участь в Олімпійських іграх Токіо-2020 (23 липня – 8 серпня 2021 року).

Проте результати, показані у цей період на будь-яких змаганнях, не зараховуватимуться як нормативи для участі в Олімпійських іграх і не входитимуть до світового рейтингу. Вони і надалі входитимуть до статистики, включно зі світовими рекордами, але це не дає їм статусу кваліфікаційних нормативів.

Зазначимо, що кваліфікаційний період на Олімпійські ігри закінчиться 31 травня 2021 року (спортивна ходьба на 50 км і марафон) та 29 червня 2021 року для всіх інших дисциплін.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мінус 12 ворожих систем ППО: пілоти полку «Рейду» зробили березень незабутнім для росіян
Мінус 12 ворожих систем ППО: пілоти полку «Рейду» зробили березень незабутнім для росіян

Впродовж березня оператори 413-го полку безпілотних систем «Рейд» уразили 12 ворожих систем ППО і здійснили 5 діпстрайків по об'єктах нафтопереробки ворога.

Генштаб ЗСУ: Ворог тричі наступав у районах Олександрограда та Новогригорівки
Генштаб ЗСУ: Ворог тричі наступав у районах Олександрограда та Новогригорівки

Від початку доби кількість атак агресора вже становить 64.

Чи можна без військового досвіду стати держслужбовцем: у Міноборони пояснили нові вимоги
Чи можна без військового досвіду стати держслужбовцем: у Міноборони пояснили нові вимоги

Чоловіки віком до 60 років зможуть вступати на державну службу лише за наявності досвіду військової або прирівняної до неї служби.

Росіяни вдарили по обʼєктах критичної інфраструктури Закарпаття, є постраждалий
Росіяни вдарили по обʼєктах критичної інфраструктури Закарпаття, є постраждалий

На Закарпатті 1 квітня російські війська завдали удару безпілотником по обʼєктах критичної інфраструктури.

Хотіла мобілізувати 60 000 українців до лав окупантів: колаборантка отримала підозру
Хотіла мобілізувати 60 000 українців до лав окупантів: колаборантка отримала підозру

Злочинні дії росіян відомі на весь світ. Втім, часом трапляються і ті, хто етнічно народився в Україні, але стає на бік зла.

На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих
На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих

1 квітня російський безпілотник атакував Черкащину, внаслідок чого загинуло четверо людей.

ВАКАНСІЇ
Медик (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Розвідник-радист, радіотелеграфіст

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Бухгалтер (військовий)

від 20000 до 20000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Бухгалтер

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Помічник командира батальйону з правової роботи

від 25000 до 75000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор-дешифрувальник (БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

--- ---