У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Попри пандемію коронавірусу не варто забувати про війну на Донбасі, де продовжують гинути та зазнавати тяжких поранень українські військові.
Про це у Тwitter нагадав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
«Війна триває. Сьогодні до київського воєнного шпиталю прибули 18 швидких із пораненими з передової. З ампутаціями, опіками, кульовими та осколковими пораненнями», — зазначив Кулеба.
Він додав, що це сумна реальність, про яку не можна забувати, — навіть коли у всіх новинах основною темою є коронавірус.
Як повідомляла АрміяInform, 7 квітня з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Медичним літаком Повітряних Сил ЗСУ одинадцять поранених, п’ять хворих і двоє травмованих військовослужбовців прибули у Київ. Спеціалізованим транспортом 8 прибулих доправили до Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» у Києві, а 9 бійців — до Ірпінського військового госпіталю. За словами військових медиків, стан їхнього здоров’я визначається як стабільний.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…