ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Харкова до Києва доправили на лікування 18 військових

7 Квітня 2020
З Харкова до Києва доправили на лікування 18 військових

Сьогодні, 7 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, здійснено планову медичну евакуацію. Поранені проходили лікування у Харкові, де військові лікарі стабілізували їхній стан та підготували військових до наступного етапу лікування. Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

«Так, медичним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України одинадцять поранених, п’ять хворих і двоє травмованих військовослужбовців  прибули до військового сектору аеродрому «Бориспіль», – ідеться у повідомленні.

Спеціалізованим транспортом 8 прибулих доправили до Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» у Києві, а 9 бійців – до Ірпінського військового госпіталю.

«Один з прибулих, військовослужбовець Державної прикордонної служби, продовжуватиме лікування у медичному закладі свого відомства», – зазначили у пресслужбі.
Наразі українські воїни розміщенні у відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження з метою подальшого призначення відповідного лікування. На цей час поранені забезпечені всім необхідним для лікування та реабілітації.
За словами військових медиків, стан їхнього здоров’я визначається як стабільний.

Читайте нас у Facebook
Визволення, Новини, ООС