ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент підписав Указ про призначення стипендій дітям загиблих журналістів

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Березня 2020, 7:50

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які загинули в зв’язку з виконанням професійних обов’язків». 

Відповідний Указ №101/2020 оприлюдений на офіційному сайті Президента України.

Відповідно до Указу Президента України від 30 квітня 2002 року № 428 «Питання соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків» (зі змінами, внесеними Указами від 20 жовтня 2003 року № 1197, від 23 вересня 2005 року № 1331, від 3 квітня 2015 року № 198 та від 16 вересня. 2017 року № 280) постановляю:

Призначити стипендії Президента України дітям журналістів, які загинули в зв’язку з виконанням професійних обов’язків:

  • ВЕРЕМІЮ Максиму В’ячеславовичу — 2009 року народження, синові журналіста ВЕРЕМІЯ В’ячеслава Васильовича, який загинув у зв’язку з виконанням професійних обов’язків;
  • ЛАБУТКІНІЙ Кірі Дмитрівні — 2010 року народження, доньці журналіста ЛАБУТКІНА Дмитра Віталійовича, який загинув у зв’язку з виконанням професійних обов’язків.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

23 березня 2020 року

Читайте нас у Facebook
Перші на хакатоні НАТО і бронзові призери кіберзмагань в Південній Кореї: як готують майбутніх кібервоїнів
Перші на хакатоні НАТО і бронзові призери кіберзмагань в Південній Кореї: як готують майбутніх кібервоїнів

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут регулярно представляють Україну на змаганнях по всьому світу.

На Київщині росіяни знищили один із підрозділів ДСНС
На Київщині росіяни знищили один із підрозділів ДСНС

Росіяни прямим влучанням ракети знищили один із підрозділів ДСНС на Київщині.

У Богодухові через удари російських «Молній» 13 постраждалих
У Богодухові через удари російських «Молній» 13 постраждалих

Зранку 24 травня збройні сили рф здійснили атаку по місту Богодухів, внаслідок чого 13 людей постраждали.

Росіяни зруйнували музей Чорнобиля і пошкодили офіс німецького телеканалу ARD — Президент
Росіяни зруйнували музей Чорнобиля і пошкодили офіс німецького телеканалу ARD — Президент

Унаслідок російського удару по Києву зруйновано музей Чорнобиля, пошкоджений Національний художній музей та будинок, в якому був офіс німецького телеканалу ARD.

Олександр Усик присвятив бій з нідерландським кікбоксером українським військовим
Олександр Усик присвятив бій з нідерландським кікбоксером українським військовим

Український боксер Олександр Усик присвятив бій з нідерландським кікбоксером Ріко Верхувеном українському народу та військовим.

СБУ вдарила по перекачувальній станції «Второво», яка забезпечує пальним московський регіон
СБУ вдарила по перекачувальній станції «Второво», яка забезпечує пальним московський регіон

Фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Второво» у Володимирській області рф.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Заступник командира роти

від 27000 до 200000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

--- ---