ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Питаннями ветеранів і Донбасу займатимуться різні міністерства

Новини
12 Березня 2020, 8:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кабінет Міністрів України скасував створення єдиного Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, розділивши його на два міністерства.

Відповідна постанова від 11 березня 2020 р. № 212 опублікована на сайті Уряду.

Згідно з постановою, була скасована реорганізація Міністерства. Таким чином, в уряді знову з’явилися два окремих міністерства – Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.  Перше очолив Сергій Бессараб, друге – віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков.

У постанові Кабміну також зазначається, що Мінветеранів «забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, а також соціального захисту осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій «забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя».

Нагадаємо, що у серпні 2019 року Верховна Рада України затвердила створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. До цього раніше існувало два міністерства: з питань окупованих територій і у справах ветеранів.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
Olx Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Оператор бойових модулів

від 22000 до 110000 грн

Вся Україна

421 окремий батальйон безпілотних систем

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр