ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За дезертирство й крадіжку – за грати

13 Лютого 2020
За дезертирство й крадіжку – за грати

12 лютого Хмельницький апеляційний суд за поданням військової прокуратури Західного регіону України скасував вирок суду першої інстанції та призначив нове покарання військовослужбовцю однієї з військових частин, дислокованих на Хмельниччині.

Під час судового засідання доведено, що військовий у жовтні 2017-го, з метою ухилення від проходження військової служби в умовах особливого періоду, самовільно залишив військову частину і проводив час на власний розсуд. А торік у травні ще й скоїв крадіжку.

Суд першої інстанції, попри тяжкість злочинів і без врахування всіх обставин, призначив обвинуваченому надто м’яке покарання. Військова прокуратура не погодилась з таким вироком та подала апеляційну скаргу.

Колегія суддів Хмельницького апеляційного суду підтримала позицію військової прокуратури, врахувала всі обставини і визнала офіцера винним у скоєнні інкримінованих йому правопорушень за ч. 3 ст. 408, ч. 1 ст. 185 КК України та призначила покарання – 2 роки позбавлення волі з позбавленням військового звання «капітан».

3
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини