ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Якісне обслуговування літальних апаратів – пріоритет інженерно-авіаційних служб авіаційних частин

22 Лютого 2020
Якісне обслуговування літальних апаратів – пріоритет інженерно-авіаційних служб авіаційних частин

У Вінниці в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України закінчилися збори з керівним складом інженерно-авіаційних служб авіаційних частин. Окрім представників повітряних командувань, авіаційних бригад та навчальних закладів Повітряних Сил, на зборах були присутні й спеціалісти інженерно-авіаційних служб армійської авіації Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, фахівці Управління регулювання діяльності державної авіації, науковці ДНДІА та ДНДІ ВС ОВТ.

За словами головного інженера авіації – начальника управління головного інженера авіації командування логістики Командування Повітряних Сил генерал-майора Петра Скоренького, впродовж зборів розглянуто широке коло питань щодо підтримання справності авіаційної техніки, її відновлення до максимально можливого рівня, утримання літальних апаратів у стані бойової готовності, забезпечення їхньої безвідмовної роботи та високої ефективності застосування при виконанні завдань за призначенням.

– Це плановий захід, ми проаналізували роботу інженерно-авіаційних служб щодо забезпечення чергування в системі ППО та в інтересах ООС, проведення бригадних тактичних та командно-штабних навчань, авіаційне забезпечення льотного навчання курсантів 5-го курсу льотного факультету ХНУПСу на літаках МіГ-29, Су-25, Су-27, Ан-26 та вертольотах Мі-8. А також введення в експлуатацію та застосування нових зразків обладнання та комплектувальних виробів вітчизняного та іноземного виробництва модернізованих літальних апаратів. Якщо на початку війни серед головних завдань інженерно-авіаційних служб було відновити льотний парк, то сьогодні – це якісне обслуговування літальних апаратів та їхня модернізація. Присутність на зборах широкого кола науковців та представників Управління регулювання діяльності державної авіації дозволила оптимально скоригувати роботу і в цьому напрямку, – підсумував генерал-майор Петро Скоренький.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини