ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська дипломатія готова протистояти російським сценаріям в ООН – МЗС

13 Лютого 2020, 12:25
Українська дипломатія готова протистояти російським сценаріям в ООН – МЗС

Представники України візьмуть участь у спецзасіданні Генасамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях нашої країни і в ініційованому Росією засіданні Радбезу ООН щодо виконання «Мінська» та заздалегідь готові протистояти російським сценаріям, йдеться у коментарі МЗС України щодо заходів у ООН з нагоди річниці окупації Російською Федерацією частини території України.

Як повідомила пресслужба МЗС, 20 лютого за ініціативи України Генеральна Асамблея ООН проведе спеціальне засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.   Дискусія, в якій візьме участь міністр закордонних справ України В. Пристайко, стосуватиметься широкого кола питань російської агресії, зокрема в політичному, гуманітарному, економічному та соціальному вимірах.

«Вчора з‘явилась новина про російську ініціативу скликати напередодні цього заходу засідання Радбезу ООН для обговорення стану виконання Мінських домовленостей. Очікуваний, традиційний та перевірений трюк російської дипломатії, спрямований на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей. Але українська дипломатія готова до такого сценарію», ‒ зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Представники України візьмуть участь в обох заходах, аби з високих трибун ООН розказати світу про зусилля Президента та Уряду з відновлення миру на Донбасі, зокрема у світлі виконання домовленостей Саміту глав держав та урядів країн «нормандського формату» 9 грудня 2019 року: припинення обстрілів, взаємного звільнення утримуваних осіб, забезпечення допуску Червоного Хреста на окуповану територію, визначення гуманітарних ділянок розведення військ, покращення соціально-економічного забезпечення населення, інтенсифікації діяльності Місії СММ ОБСЄ тощо.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України