ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Хмельницькому на соціальні потреби учасників бойових дій торік виділили 23 мільйони грн

4 Лютого 2020

У Хмельницькому проаналізували виконання «Програми соціальної підтримки учасників АТО» за 2019 рік.

За її результатами учасникам відбиття російської агресії проведено відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги на суму 987,660 тис. грн, ще 175,830 тис. грн отримали 95 членів сімей загиблих учасників АТО, які на даний час зареєстровані та проживають у місті.

П’ятьом ветеранам – інвалідам ІІІ групи виплатили грошову компенсацію за належні для отримання їм жилі приміщення на суму 2241,96 тис. грн.

Відповідно до Програми три учасники АТО з інвалідністю ІІІ групи отримали компенсацію на суму 926,48 тис. грн на умовах співфінансування для придбання житла.

Також рішенням виконавчого комітету надано одноразову грошову допомогу 692 ветеранам на загальну суму 985,5 тис. грн.

Значна сума була використана і для надання медичних послуг. Зокрема 92 учасники бойових дій отримали якісні стоматологічні послуги з використанням сучасних матеріалів на 525,935 тис. грн. А 46 ветеранів змогли скористатися послугами зубопротезування на суму 294,070 тис. грн.

Значна увага приділялась і відпочинку дітей учасників бойових дій. Влітку у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка» міської ради було оздоровлено 116 дітей учасників АТО  на суму 638 тис. грн.. 180 дітей учасників АТО мали змогу відвідати табори з денним перебуванням і мовні табори, які функціонували на базі закладів загальної середньої освіти, де також передбачене безкоштовне дворазове харчування.

Також, згідно з Програмою, діти учасників бойових дій звільнені від сплати за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста. А 82 студенти, чиї батьки захищали державу, отримали 50% компенсації оплати навчання у вищих навчальних закладах міста на суму – 335,78 тис. грн.

Окрім того, для дітей учасників АТО та бійців-добровольців постійно влаштовують загальноміські благодійні вистави під час шкільних канікул, новорічних та різдвяних заходів. Відбуваються екскурсії з виїздом до історичних місць області та України.

Послугами із соціальної та професійної адаптації з міського бюджету скористались 69 учасників відбиття російської агресії на суму 575,30 тис. грн. Ще 122 тис. грн виділені на забезпечення діяльності громадських організацій патріотичного спрямування, які створили учасники бойових дій.

Коштом міської ради здійснюється встановлення та догляд за могилами загиблих і померлих учасників АТО.

Всього з бюджету обласного центру для забезпечення соціальних потреб учасників бойових дій торік виділено 23 мільйони 103 тис. грн. Це значно перевищує суму, витрачену на цю ж програму у 2018-му році – 16 мільйонів 338 тис. грн.

Чергова сесія Хмельницької міської ради вже затвердила річний кошторис міста, де для вирішення соціальних потреб захисників України передбачено 24 мільйони 114,3 тис. грн.

14

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Соціальний захист