ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 70 професійних сержантів поповнили лави Збройних Сил

14 Лютого 2020
Понад 70 професійних сержантів поповнили лави Збройних Сил

‒ Це моя перша в житті перемога, ‒ вважає випускник Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба молодший сержант Кирило Пікінер.

Позаду в нього та ще 70-ти його товаришів два з половиною роки навчання за напрямками обслуговування повітряних суден, зв’язківців, метеорологів і фахівців протиповітряної оборони. Незабаром Кирило забезпечуватиме польоти в одному із з’єднань Повітряних Сил, що на Запоріжжі. Він проходив там військове стажування і як відмінник скористався правом вибору нового місця служби.

‒ Я вчився добре. Особливо подобалися заняття із англійської. Під час декількох міжнародних навчань навіть був перекладачем, ‒ розповів професійний сержант.

За словами командування навчального закладу, кожен п’ятий цьогорічний випускник є продовжувачем військової династії, а батьки десятка військовослужбовців приймали участь у бойових діях на Сході України.

‒ Фінальні результати навчання сержантів досить високі, ‒ каже ТВО начальника коледжу підполковник Андрій Лопатін. – Середній бал за фізичну підготовку склав 4,72, а за комплексний іспит – 4,13. П’ять наших випускників отримали дипломи із відзнакою. За розподілом хлопці та дівчата служитимуть в частинах Повітряних Сил та Сухопутних військ ЗС України, а також забезпечуватимуть польоти морської авіації.

Дипломи молодшого спеціаліста випускникам вручив начальник ХНУПС генерал-майор Олександр Турінський.

‒ 2020-й оголошено роком професійних сержантів. Саме від вашої наполегливості та цілеспрямованості вже найближчим часом залежатиме боєздатність військових частин і підрозділів. Відчуйте цю велику відповідальність і ніколи не поступайтеся перед труднощами, ‒  зазначив начальник університету.

Далі присутні вшанували пам’ять всіх, хто в різні роки поклав життя за свободу Українського народу. А отець Сергій благословив випускників на добру ратну службу.

На завершення урочистостей відбувся концерт за участю творчих колективів університету, а також фотографування випускників разом із командуванням та викладачами навчального закладу.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Репортаж