ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Другий етап тренувань «Нескорених» — відкрито!

18 Лютого 2020
Другий етап тренувань «Нескорених» — відкрито!

Сьогодні в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» пройшло відкрите тренування української збірної «Ігор Нескорених–2020».

Захід відбувся за участю представників американської делегації, учасників Invictus Games USA, міністра у справах ветеранів України Оксани Коляди, координаторів організаційного комітету Invictus Teams Ukraine, представників ЗМІ, волонтерів, друзів проєкту тощо.

— Окрім тренерського складу і керівників програми, тут присутні й ментори іншої країни. Дуже круто, коли бачиш перед собою багатьох досвідчених учасників-ветеранів із США. Це наш дороговказ, що ми повинні йти їхнім шляхом і залучати максимум ветеранів АТО/ООС до спортивного руху, — зазначила Оксана Коляда.

Капітаном збірної став армієць Іван Рудий

Урочистим моментом стало вручення подарунків від іноземних партнерів — 10 спеціалізованих візків для гри у баскетбол сидячи і баскетбольних м’ячів від бійців добробату «КривБас».

Також тут відбулося довгоочікуване представлення капітана української збірної. Ним став один із учасників команди — ветеран ЗС України Іван Рудий, який не тільки представлятиме нашу збірну у велоспорті та паверліфтингу, а й налаштовуватиме побратимів упродовж Ігор.

— Дуже радий, що цього року з’явилися саме командні види спорту, адже вони ще більше згуртовують і мотивують нашу команду. Я докладу максимум зусиль, аби зберегти дух братерства й незламності, який є в кожного з нас. Також дякую нашим братам-ветеранам з Америки за їхню підтримку і допомогу, — наголосив капітан національної збірної.

Головний тренер збірної України Ігор Нескорених Сергій Конюшок, розповів, що завдяки таким заходам ветерани не тільки можуть донести побратимам головний меседж не здаватись, а й прикладом залучатимуть їх до спортивної реабілітації.

Зі свого боку він поділився враженнями стосовно вдалих результатів самостійних тренувань учасників збірної, адже не всі «Нескорені» могли тренуватися у себе вдома з професійними тренерами.

Після офіційної частини учасники обох команд зіграли у товариських матчах з баскетболу та волейболу сидячи, а також продемонстрували вміння з різних спортивних дисциплін.

Нагадаємо, «Ігри Нескорених–2020» стартують у нідерландському місті Гаага 9 травня і триватимуть до 16 травня. Цього року в складі нашої команді 20 учасників.

11

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація, Спорт