Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Очільник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор повідомив про пожежу на нафтобазі в тимчасово окупованому росіянами Луганську.
Про це йдеться в повідомленні Артема Лисогора.
«Рятувальники у Луганську не змогли впоратися з наслідками займання, яке вчора увечері виникло на місцевій нафтобазі. Продукти переробки вигоріли, інфраструктура зруйнована — окупанти шукають винуватців. Кажуть, що ЗСУ», — розповів очільник Луганської ОВА.
За його словами, відтепер заправляти російську військову техніку окупантам стане набагато складніше.
«Для нас головне — це результат. Загарбники самі знають, що відновлювати такі об’єкти їм ніхто не буде. А заправляти російську військову техніку стане набагато складніше. Доведеться прокладати новий логістичний ланцюг і зберігати паливо ще далі від лінії фронту», — зазначив Артем Лисогор.
Президент України Володимир Зеленський на фоні постійних ворожих ударів по Україні повідомив про пріорітетні напрямки роботи, які змусять ворога зупинити війну.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…