ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донбасі посилили заходи на КПВВ через коронавірус

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2020, 15:34

На сході України посилили заходи, направлені на недопущення поширення на контрольовану територію коронавірусу. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

«Обов’язкову температурну перевірку проводитимуть у всіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил. Прикордонники разом з медичними працівниками перевірятимуть температуру в людей, які виїжджають з тимчасово окупованої території України», — повідомляє пресслужба ООС.

За результатами температурного скринінгу, громадяни, що недужають, будуть направлені до установ охорони здоров’я.

Нагадуємо, що в Україні наразі жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Командування Об’єднаних сил просить громадян з розумінням поставитися до заходів, що запроваджені у контрольних пунктах. Прикордонники забезпечуватимуть швидкий і безпечний перетин лінії розмежування для всіх учасників руху.

Читайте нас в Telegram
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові
«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові

Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Конотоп

Старобільський РТЦК та СП

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Біляївка

Державна прикордонна служба України

Старший оператор радіолокаційної станції

від 22000 до 122000 грн

Геча, Закарпатська область

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

--- ---