ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Питання війни на сході України не може втрачати актуальність, допоки його не буде вирішено остаточно – Президент

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Лютого 2020, 15:21

Світові експерти помічають певний прогрес у наближенні миру на сході України, проте заспокоюватись зарано, адже бойові дії на Донбасі та анексія Криму досі тривають, сказав Президент України Володимир Зеленський, повідомляє офіційний сайт Президента України.

У своєму виступі на 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки Глава держави звернув увагу на те, що у цьогорічному традиційному аналітичному звіті Munich Security Report – лише вісім згадок про Україну, і це найнижчий показник від початку війни на сході та анексії Криму.

«У зв’язку з цим у мене як у Президента України, яка шостий рік поспіль захищає свій суверенітет та територіальну цілісність, виникає справедливе запитання – а чи не зарано всі почали заспокоюватись? Це, скажу відверто, небезпечна тенденція», – наголосив він.

Президент зазначив, що сьогодні у світі є чимало гострих проблем і гарячих конфліктів, але жодне питання не може втрачати актуальність, допоки його не буде вирішено остаточно.

«Я хочу звернути увагу, що не зовсім коректно говорити «війна в Україні». Це – війна в Європі. І вона, разом з анексією Криму, вже триває стільки ж, як і Друга світова війна, уявіть собі», – підкреслив Володимир Зеленський.

Водночас Глава держави зауважив певний оптимізм світових аналітиків щодо закінчення війни на сході України.

«Сьогодні, чи не вперше за останні роки, світові експерти помічають реальний прогрес у наближенні миру, а головне – бачать, що нова українська влада робить для цього все можливе. У перший день свого президентства я сказав відверто: «Не ми почали цю війну. Але нам її закінчувати». І ми це зробимо разом з вами. І сьогодні Україна продовжує послідовно та неухильно дотримуватись мирного, дипломатичного шляху врегулювання у відповідності з нормами міжнародного права», – заявив Володимир Зеленський.

За його словами, українська влада як ніхто інший прагне припинити війну на сході країни, щоб згадки про Україну як зону небезпеки взагалі зникли з міжнародних доповідей. «Але це повинно статися тільки тоді, коли на Донбасі запанує сталий мир, і Україна відновить свою територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів», – резюмував Президент.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мобілізація — це основа, на якій тримається армія»: вмотивованого бійця не замінять жодні дрони
«Мобілізація — це основа, на якій тримається армія»: вмотивованого бійця не замінять жодні дрони

Жоден розвиток безпілотних систем неспроможний замінити у війську людину. Тож мобілізація лишається основою забезпечення боєздатності підрозділів Сил оборони.

Сили оборони завдали удару по авіаремонтному заводу на території рф
Сили оборони завдали удару по авіаремонтному заводу на території рф

Сили оборони уразили один із ключових авіаремонтних заводів противника в місті Стара Русса (Новгородська область, рф).

Громадяни з вищою освітою мають можливість отримати первинне офіцерське звання
Громадяни з вищою освітою мають можливість отримати первинне офіцерське звання

Цивільні фахівці, які стали до лав армії за мобілізацією можуть отримати за спрощеною процедурою первинне офіцерське звання «молодший лейтенант».

Підрізка ворожих «крил»: уражено авіабудівний завод в глибині росії
Підрізка ворожих «крил»: уражено авіабудівний завод в глибині росії

Підрозділи Сил оборони України завдали ураження по інфраструктурі авіабудівного заводу «Авіастар» в Ульянівській області рф.

Ворог здійснив 101 атаку: найгарячіше на Покровському напрямку
Ворог здійснив 101 атаку: найгарячіше на Покровському напрямку

Тривають спроби агресора просуватися вглиб території України. На окремих ділянках фронту окупанти проводять штурмові дії.

Служіння суспільству не лише у війську: ветеран Олександр Баталов про бойовий шлях, реабілітацію та соціальні ініціативи
Служіння суспільству не лише у війську: ветеран Олександр Баталов про бойовий шлях, реабілітацію та соціальні ініціативи

Після поранення та демобілізації ветерани можуть реалізувати свій досвід у низці соціальних проєктів з користю для себе та суспільства.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Старший оператор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

--- ---