ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Збройних Силах України створено нові командування

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Лютого 2020, 19:24 2

На виконання спільних Директив Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України завершився перший етап реформування Збройних Сил України.

За результатами були створені нові командування та призначені їх командувачі. Зокрема, Командування об’єднаних сил Збройних Сил України очолив тимчасово виконуючий обов’язки командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, Командування медичних сил Збройних Сил України – генерал-майор Ігор Хоменко, Командування сил підтримки Збройних Сил України – полковник Микола Жирнов, Командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки Збройних Сил України – генерал-майор Євген Степаненко.

Перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО.

За іншими напрямами, на даний час, триває робота щодо вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази з питань безпеки та оборони для продовження трансформації Збройних Сил України, про це йдеться на сторінці Генерального штабу Збройних Сил України у Фейсбук.

Перехід на стандарти та структури НАТО – це незворотній процес, який відповідає чітким вимогам розвитку сучасного українського війська.

5
3
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини