ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Соціальному захисту учасників бойових дій на Тернопільщині – особлива увага

8 Січня 2020, 13:00
Соціальному захисту учасників бойових дій на Тернопільщині – особлива увага

Від початку 2020 року в Тернопільській області дві родини учасників бойових дій отримали нове житло. АрміяInform вже повідомляла, що у рамках державної програми сертифікати на придбання власного помешкання отримав учасник АТО Дмитро Терешкун. Черговим власником сертифікату став Володимир Шпаргалакий, який з 2016 по 2019 роки брав участь у війні на Донбасі.

Доручення Уряду України, який приділяє значну увагу посиленню соціального захисту учасників бойових дій, на Тернопільщині виконав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він вручив сертифікати на перерахування коштів для придбання житла та подякував мешканцям Тернопільщини, які у скрутний для Батьківщини час стали на її захист.

– Торік компенсації на придбання житла особам з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС І-ІІ групи, учасникам бойових дій області, які брали участь в АТО/ООС, та членам сімей загиблих учасників бойових дій виплачено на загальну суму 6,1 млн гривень, – наголосив Ігор Сопель.

Очільник Тернопільської області також запевнив, що держава і надалі підтримуватиме учасників бойових дій та їхні родини.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини