ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Раптова перевірка підтвердила високу боєготовність підрозділів резерву

15 Січня 2020, 20:18
Раптова перевірка підтвердила високу боєготовність підрозділів резерву

У районі відведення важкого озброєння оперативно-тактичного угруповання «Схід» операції Об’єднаних сил проведено раптову перевірку готовності протитанкових і танкових підрозділів.

Після отримання відповідного сигналу в штабах підрозділів приступили до планування дій з урахуванням змін обстановки, уточнення завдань тощо.

– Вранці наш підрозділ здійснив марш до точки, де ворог може ймовірно прорвати оборону, та розгорнувся на визначеному вогневому рубежі. Вже на місці екіпажі танків здійснили маскування техніки з подальшим виконанням визначеного командуванням тактичного маневрування, – повідомив командир танкового підрозділу.

Водночас завданням протитанкового резерву було під прикриттям ранкової темряви зайняти вигідний рубіж та  виявити й умовно знищити танки противника керованими ракетами. Зокрема, були  перевірені дії щодо висування на позиції, підготовки до застосування та знищення ворожих цілей із застосуванням протитанкових ракетних комплексів «Стугна-П».

– Раптова перевірка бойової готовності показала, що підрозділи навчені, підготовлені та спроможні виконати у разі прориву збройними формуваннями Російської Федерації нашої оборони бойове завдання зі знищення противника, – наголосив офіцер штабу командування оперативно-тактичного угруповання «Схід».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Репортаж