Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Президент Трамп прокоментував ситуацію в Іраку

8 Січня 2020
Президент Трамп прокоментував ситуацію в Іраку

Президент США Дональд Трамп заявив, що наразі здійснюється оцінка жертв і пошкоджень внаслідок удару іранськими ракетами по базах США в Іраку. Як повідомляє «Укрінформ», про це він заявив у своєму твіттері.

«Усе добре! Випущені ракети з Ірану по двох військових базах, розташованих в Іраку. У даний момент здійснюється оцінка жертв і пошкоджень. Усе йде нормально! На сьогодні в нас найпотужніші та добре оснащені військові у світі! Я зроблю заяву завтра вранці», – написав Дональд Трамп.

Як відомо, вночі 3 січня США влаштували ракетний обстріл поблизу Міжнародного аеропорту Багдада, як наслідок, зокрема, був убитий командир елітного підрозділу «Ель-Кудс» Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Касем Сулеймані.

8 січня американську військову базу в Іраку обстріляли ракетами. Відповідальність за це взяв на себе КВІР Ірану. У своїй заяві вони закликали американські війська вийти з території Іраку, як це вирішив парламент країни в неділю, 5 січня.

У Пентагоні атаку підтвердили та заявили, що цілями атаки були як мінімум дві військові бази: на заході Іраку в провінції Анбар і в Ербілі, столиці Іракського Курдистану.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України