ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Модернізація авіапарку війська триває

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Січня 2020, 11:45

У рамках планових польотів військові льотчики авіаційних бригад задля підтримання та досягнення визначеного рівня підготовки виконують низку завдань з удосконалення техніки пілотування та навігації у різних метеорологічних умовах, складають чергові перевірки. Екіпажі окремих авіаційних бригадах продовжують вльотаність на авіаційній техніці, що надійшла з авіаремонтних заводів.

У Командуванні Повітряних Сил зазначають, що минулого року з підприємств Державного концерну «Укроборонпром» до частин виду надходили літаки типу МіГ-29, МіГ-29УБ, Су-27, Су-25, Су-24М, Іл-76 МД, Ан-26, наголошуючи, що близько 60 відсотків із них пройшли не тільки ремонт, а й модернізацію. Більше того, майже 100 відсотків отриманих із авіаційно-ремонтних заводів вертольотів типу Мі-8МСБ-В та Мі-2МСБ також модернізовано.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У 115 ОМБр спростували фейки про «повний контроль» рф над Новоплатонівкою
У 115 ОМБр спростували фейки про «повний контроль» рф над Новоплатонівкою

Повідомлення російських пропагандистських ресурсів про нібито повний контроль окупаційних військ рф над населеним пунктом Новоплатонівка у Харківській області не відповідають дійсності.

«Вкрився карематом і чекав 12 годин»: військовий розповів про евакуацію пораненого
«Вкрився карематом і чекав 12 годин»: військовий розповів про евакуацію пораненого

Військовий Кирило розповів про надскладну евакуацію пораненого побратима, яка тривала понад 12 годин.

Готували атаку з дрона на військових: в Одесі затримали двох чоловіків
Готували атаку з дрона на військових: в Одесі затримали двох чоловіків

Контррозвідка Служби безпеки викрила двох чоловіків в Одесі, які за завданням ворога готували атаки на місцевих військових за допомогою скидів із цивільного квадрокоптера.

Йдуть через кордон без маскування: на півночі Харківщини знешкодили понад 30 окупантів
Йдуть через кордон без маскування: на півночі Харківщини знешкодили понад 30 окупантів

Упродовж кількох останніх днів російські окупанти активізували спроби прориву державного кордону України на півночі Харківської області. Результати виявились для росіян невтішними — атаки відбиті, знищено 21 окупанта та поранено ще 11 загарбників.

Бійці «Прайм» знищили російський міномет та склад окупантів
Бійці «Прайм» знищили російський міномет та склад окупантів

Оператори з підрозділу РУБпАК «Прайм» 5 прикордонного загону на Північно-Слобожанському напрямку виявили та знищили ворожий міномет 120-мм, транспорт, засоби зв’язку, укриття противника та склад матеріально-технічного забезпечення.

ВАКАНСІЇ
військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків, Харківська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

--- ---