ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Укрпошта присвятила конверт з маркою оборонцям Донецького аеропорту

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Січня 2020, 20:24 1

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулося урочисте спецпогашення конверта з маркою «Вони витримали! Не витримав бетон!», присвяченого захисникам Донецького аеропорту та матерям загиблих «кіборгів».

Захід відбувся за участю захисників ДАПу, ветеранів АТО/ООС, міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди, генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, а також автора марки – графіста Андрія Єрмоленка.

– Сьогодні нас називають «кіборгами», а в той час, коли тільки мобілізували і ми проходили навчання на полігоні, серед нас були звичайні слюсарі, сантехніки, водії, електрики, будівельники, бізнесмени. Потрапивши в Донецький аеропорт, всі до єдиного билися до кінця, тому що були сильні духом і характером, знали, що назад дороги немає. Дуже важко повернутися після пережитого до нормального життя, але мене «кіборга»-поштовика підприємство зустріло як героя. Тоді й нині почуваюся ніяково, бо ми не були героями, а просто виконували свою роботу, – розповідає Іван Лавріненко, який після війни повернувся працювати на «Укрпошту» начальником цеху обробки письмової кореспонденції.

Під час заходу Національному музею історії України у Другій світовій війні також передано комплект марок, присвячених нашим захисникам, які випустила «Укрпошта» впродовж останніх п’яти років.

Позаштатний кореспондент
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Публікації