ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Туреччина готує відправлення військових у Лівію

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Січня 2020, 15:42 0

Туреччина починає направляти війська в Лівію для підтримання міжнародно визнаного уряду в Тріполі.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган за кілька днів до саміту в Берліні, на якому розглядатимуть питання щодо лівійського конфлікту. Як повідомляє агентство Reuters, Ердоган додав, що Туреччина надалі використовуватиме всі дипломатичні та військові засоби для забезпечення стабільності на півдні, зокрема в Лівії.

Зазначається, що раніше Туреччина та Росія закликали протиборчі сторони оголосити про припинення вогню. Однак, попри переговори в Москві, спрямовані на припинення багатомісячної кампанії Халіфи Хафтара із захоплення столиці Лівії, обидві сторони так і не змогли досягти домовленостей. Хафтар не підписав перемир’я.

«Туреччина, яка підтримує уряд Фаєса аль-Серраджа національною угодою (GNA), розпочинає розміщення своїх військ у Лівії, і використає всі дипломатичні та військові засоби для забезпечення стабільності на півдні країни», йдеться у повідомленні.

«Для того, щоб законний уряд у Лівії залишався чинний і для встановлення стабільності, ми відправляємо своїх солдатів у цю країну», — сказав Реджеп Ердоган.

Нагадаємо, 26 грудня 2019 року визнаний світом уряд національної єдності Лівії звернувся до Туреччини з проханням надати військову допомогу для захисту від Халіфи Хафтара, котрий іде наступом на столицю країни Тріполі.

Як відомо, у квітні 2019 року на сході Лівії сили на чолі з генералом Халіфою Хавтаром розпочали наступ на Тріполі, щоб скинути офіційно визнану ООН владу.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України