ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Всеукраїнський тиждень права: військовим важливо знати свої права та законодавчі механізми їх реалізації

11 Грудня 2019
Всеукраїнський тиждень права: військовим важливо знати свої права та законодавчі механізми їх реалізації

Юридична служба оперативного командування «Південь» у рамках Всеукраїнського тижня права, який стартував 9 грудня, проводить заходи щодо роз’яснення військовослужбовцям вимог українського законодавства, військового і цивільного права, адміністративних і кримінальних кодексів, конституції, а також документів, які регулюють трудові та соціальні відносини.

Передбачені заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності військовослужбовців щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

Як зазначив помічник командувача військ з правової роботи – начальник юридичної служби оперативного командування «Південь» полковник юстиції Володимир Павленко, ця тема досить актуальна в сьогоднішніх умовах реформування армії, приведення її до стандартів НАТО. Для військовослужбовців усіх категорій надзвичайно важливо знати Законодавчі механізми реалізації своїх прав. Це стосується багатьох аспектів їхньої службової діяльності та соціального захисту.

За інформацією юридичної служби, тільки у перший день проведення заходів за консультаціями з різних правових питань звернулося понад 50 військовослужбовців. Велика частина звернень стосувалась питань забезпечення житлом, квартирної черги, виплати грошового утримання, а також можливості реалізації пільгових прав на отримання земельних ділянок, оздоровлення та виплати різних видів компенсацій. Чимало звернень було і щодо роз’яснення положень директив командування, статутів, які стосуються організації служби, застосування дисциплінарної практики, ведення документації.

‒ Протягом поточного тижня ми збираємося провести ще низку інформаційно-роз’яснювальних заходів, зокрема навчань, бесід, лекцій, консультацій.  Наша головна мета – забезпечити умови  додержання та поваги до прав і свобод людини, запобігання їх порушенням, підняття рівня правової культури і набуття військовослужбовцями необхідного рівня правових знань, ‒ зазначив полковник юстиції Володимир Павленко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Актуально