ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі працює фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна — одна нація — два погляди»

21 Грудня 2019
В Одесі працює фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна — одна нація — два погляди»

У 59-му Будинку офіцерів у Одесі триває фотовиставка «Одна війна — одна нація — два погляди».

Ознайомився з унікальними світлинами й начальник Південного регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк. Він зазначив, що тема, зображена на фотографіях, для нього надзвичайно близька та рідна і роботи на виставці для нього є не просто зрозумілими, а пережитими на власному досвіді.

— Пам’ятаю епізод у селі Павлопіль. Тоді я повертався на позицію зі штабу батальйону. Побачив місцеву жительку, звичайну жінку, і просто привітався з нею. «Добрий вечір», — сказав я їй, а вона у відповідь: «Нехай вас береже Бог!» Ці кілька слів торкнули мене до глибини душі, — розповідає Сергій Гуцалюк. — Ми живемо в час, коли пишуть книги та знімають фільми про те, що відбувається в Україні сьогодні, але й досі, на жаль, існують міфи та неправдиві інтерпретації війни на сході. Це надзвичайно важливо, бо якщо ми не захищатимемо свій інформаційний простір, за нас це робитимуть вороги і майбутнього в нас не буде.

Особливо уважно розглядали світлини курсанти Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія». Другокурсник Едмон Давтян довго дивився на фото, де військові грають у карти із зображеннями сепаратистів. Як він поділився, воно його дуже здивувало.

— У кожному фото є якась магія, що приковує погляд. Але найважчі світлини — із зображеннями мирних жителів, які плачуть біля своїх зруйнованих будівель. Хоч у нас у бібліотеці є чимало книг з подібними фото, проте вони не так сприймаються, можливо тому, що ти вживу не бачив авторів і до кінця не усвідомлюєш, що це зовсім не колаж, а реальність, яка зовсім поруч, — говорить Едмон.

Нагадаємо, що побачити роботи військових журналістів одесити зможуть до 23 грудня з 09:00 до 18:00 у 59-му гарнізонному Будинку офіцерів за адресою: вул. Пироговська 7/9. Вхід вільний. Наступним містом, що зустріне унікальну виставку, буде Львів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини