ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна ввійшла в топ-десятку військових конфліктів світу

28 Грудня 2019
Україна ввійшла в топ-десятку військових конфліктів світу

Війна на Сході України потрапила до Списку десяти військових конфліктів світу, за якими потрібно стежити у 2020 році. Список 26 грудня опублікувало американське видання Foreign policy.

Видання пише, що для нинішнього Президента України Володимира Зеленського пріоритетом є завершення війни на Донбасі, і він надав нову енергію зусиллям щодо припинення шестирічного конфлікту. Зокрема згадуються домовленості про розведення військ і засобів, обмін полоненими та узгодження «формули Штайнмайєра».

Однак, на думку Foreign policy, багато що в Україні «може піти не так. Плани про перемир’я та розведення військ можуть бути зруйновані, а бойові дії загостритися. Навіть якщо ці плани вдасться виконати, Зеленському потрібно, щоб Москва пішла на компроміс. Інакше  світ не матиме жодних шансів. Хоча Москва і є прихильником того, щоб вести справи із Зеленським, її ключові позиції залишається незмінними. Росія не погоджується, що є стороною конфлікту, який вона ініціювала, брала у ньому участь та фінансувала», пише видання.

Foreign policy відмічає, що мир принесе явні дивіденди для України та користь для Росії. Приміром, санкції проти Москви будуть послаблені. Крім того, російська сторона можу позбавитися від тягаря військової та фінансової підтримки сепаратистів на Донбасі.

Нагадаємо, що крім України, до Списку потрапили конфлікти в Афганістані, Ємені, Ефіопії, Буркіна-Фасо, Лівії, загострення між Сполученими Штатами Америки, Іраном, Ізраїлем та країнами Перської затоки, напруженість між США та Північною Кореєю, а також конфлікти у Кашмірі та Венесуелі.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України