ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Медичні підрозділи військової ланки забезпечать ліками на 100 відсотків

14 Грудня 2019
Медичні підрозділи військової ланки забезпечать ліками на 100 відсотків

Бюджет медичного забезпечення Збройних Сил на наступний рік збільшено на 150 мільйонів гривень і тепер він становитиме майже 700 мільйонів. Це дає змогу спрямувати значну кількість коштів на розвиток медичної служби в цілому. Про це в розмові з кореспондентом АрміяInform наголосив начальник Головного військово-медичного управління ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

– Наступного року ми зможемо на 100 відсотків забезпечити ліками насамперед медичні заклади військової ланки, а також регіональні військово-медичні клінічні центри, – підкреслив Ігор Петрович. – Вже сьогодні вилучають медичні аптечки комплектації 2014–16 років. На складах ми оновимо їхнє наповнення ліками. Нові аптечки, нещодавно закуплені, направимо у війська. Десантно-штурмові війська забезпечені аптечками, які ми отримали від США.

За словами генерал-майора Хоменка, 182 мільйони гривень спрямують на придбання сучасного діагностичного обладнання, зокрема, і для регіональних медзакладів – комп’ютерних томографів та рентгенапаратів.

Зростаюче співробітництво і взаємодія з іноземними медиками допомогли значно обновити арсенал обладнання в поточному році. Німецька сторона, наприклад, надала 1,5 мільйонів євро, на які придбали і нині встановлюють у Головному військовому клінічному госпіталі найсучасніший ангіограф, аналога якому в столиці немає. У Львівському госпіталі за сприяння японських колег встановили комп’ютерний томограф, а в Харківському – рентгенапарат на три робочих місця.

– Сподіваюсь, наше співробітництво з іноземними колегами триватиме й наступного року, – підсумував Ігор Хоменко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація