ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування сил логістики провело врочистості з нагоди Дня Збройних Сил

6 Грудня 2019
Командування сил логістики провело врочистості з нагоди Дня Збройних Сил

У Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбулися врочистості Командування сил логістики з нагоди Дня Збройних Сил України. Привітати захисників Вітчизни прийшли керівники силових відомств і представники духовенства.

Командувач сил логістики ЗС України генерал-лейтенант Олег Вишнівський звернувся до підлеглих зі словами подяки та побажав їм високих звершень.

— Сьогодні, в умовах війни, фактично наново відродившись, українське військо зміцніло, набуло безцінного бойового досвіду і впевненості у власних силах. Пишаюся всіма військовослужбовцями, які сумлінно виконують завдання, відновлюючи військову техніку та озброєння, забезпечують воїнів на передових позиціях набоями, пальним, продовольством і речовим майном, — наголосив генерал-лейтенант Олег Вишнівський.

Також він окремо висловив вдячність особовому складу, який добросовісно працює над зміцненням новоствореного Командування.

— Упевнений: ми зможемо налагодити ту систему трансформації органів управління, яка нині активно впроваджується в Збройних Силах, — додав Командувач.

Усіх військових, які поклали своє життя під час бойових дій на Сході держави, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після нагородження найкращих військовослужбовців Командування сил логістики відбувся святковий концерт.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини