ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Донбас розміновують півтисячі спеціалістів

1 Грудня 2019, 15:56
Донбас розміновують півтисячі спеціалістів

Про це  йдеться у відповіді Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України на запит кореспондентів АрміяInform.

Як повідомили у відомстві, від центральних органів виконавчої влади станом на 1 листопада 2019 року до процесу залучені 44 групи розмінування чисельністю 202 особи. Від Збройних Сил України – 36 груп розмінування (162 особи), від Державної спеціальної служби транспорту – 1 група розмінування (5 осіб) та від Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 7 піротехнічних розрахунків (35 осіб).

Починаючи з 2016 року, для прискорення виконання заходів з розмінування Міністерством оборони України залучено міжнародні неурядові організації The HALO Trust, «Данська група з розмінування (DDG)», «Швейцарський фонд протимінної діяльності (FSD)» та національні неурядові організації DEMINING SOLUTIONS, «ДЕМАЙНІНГ ТІМ ФРОМ  ЮКРЕЙН», «МОЯ БЕЗПЕЧНА Україна». Усього залучено 37 груп розмінування загальною чисельністю 382 особи.

Підготовку спеціалістів розмінування для Збройних Сил проводить Центр розмінування ЗСУ. Для піротехнічних розрахунків ДСНС – Центр підготовки у Мерефі. Неурядові організації відбір та підготовку спеціалістів гуманітарного розмінування здійснюють самостійно, – заявили в Управлінні екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що тема протимінної діяльності вже висвітлювалась у нашому попередньому матеріалі «Нова система поліпшить ефективність протимінної діяльності».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, ООС