ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бронетехніка вийшла на 500-кілометровий марш-кидок до Житомира

21 Грудня 2019
Бронетехніка вийшла на 500-кілометровий марш-кидок до Житомира

20 грудня завершився перший етап демонстраційного показу авто та бронетанкової техніки для Збройних Сил України на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу». Про що вже повідомляла АрміяInform.

На додачу попередньо випробуваної техніки, спеціалізований бронеавтомобіль «Новатор» виробництва ТОВ «Українська бронетехніка» з першої спроби здолав усю трасу перешкод: ділянку піщаного шару завглибшки 1 м; косогір із поперечним ухилом 200; брід у глибину 0,8 м; вертикальну стінку заввишки 0,4 м; пагорб з ухилами 12%, 20% та 60% (310), а також залізничний насип із фрагментом залізничної колії і загальною висотою від основи насипу до верху рейок 0,9 м.

Як зазначив директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма: «Дуже приємно, коли продукт отримує схвальні відгуки не лише від користувачів і замовників, а й від компаній-конкурентів. Це водночас викликає відчуття гордості за пройдений шлях і стимулює до подальшого розвитку та вдосконалення. Технології не стоять на місці, ми повинні ставати краще, аби гідно конкурувати на національному й міжнародному ринках та мати змогу поставляти українській армії надійну та зручну в експлуатації військову техніку».

Сьогодні під супроводом військової служби правопорядку колона демонстраційних зразків – спеціалізовані бронеавтомобілі «Новатор» і «Варта» від ТОВ «Українська бронетехніка», бойова броньована машина «Дозор-Б» від Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О.Морозова та модернізований українсько-польський бронеавтомобіль Oncilla від ТОВ «Науково-виробнича компанія «ВК Система» – вийшла на марш-кидок протяжністю у 520 км до Житомирського полігона, де з 23 по 26 грудня відбудеться наступний етап демонстраційного показу.

Очікуйте на ексклюзивний полігонний репортаж наших кореспондентів з місця подій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка