ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КБ «Південне» оприлюднило підсумки своєї діяльності за 2019 рік

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Грудня 2019, 18:33 2

Так, протягом 2019 року Конструкторським бюро «Південне» спільно з підприємствами української кооперації продовжувався повномасштабний комплекс робіт з подовження строків експлуатації, модернізації існуючих і створення нових зразків озброєння. Про це повідомляє пресслужба КБ.

У 2019 році відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів і розпочаті дослідницькі випробувальні пуски тактичних ракет, які знаходяться на озброєнні Української армії.

У кооперації з суміжними підприємствами розроблено універсальний вимірювальний модуль і модернізовано мобільний вимірювальний пункт, що забезпечить телеметричні та траєкторні виміри під час льотних випробувань усіх видів реактивних снарядів.

Також опрацьовується можливість модернізації зенітних комплексів та створення сучасних вітчизняних зразків.

У цьому році розпочаті випробування реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1».

На базі «Тайфун-1» проводяться роботи зі створення керованого снаряду «Тайфун-1М», а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню «Тайфун-2» і «Тайфун-4».

Продовжується наземне експериментальне відпрацювання вузлів і систем вітчизняного оперативно-тактичного комплексу «Сапсан», його самохідної пускової установки. Ведеться відпрацювання автономної системи керування з використанням програмного забезпечення власної розробки.

Розроблено конструкторську документацію для уніфікованої командної машини керування.

Новим напрямком робіт для КБ «Південне» стало створення засобів боротьби з безпілотними літальними апаратами. У цьому році вдало проведені комплексні випробування.

Продовжуються проектні роботи зі створення надзвукової крилатої ракети класу «поверхня-поверхня», надзвукової авіаційної керованої ракети класу «повітря-поверхня» «Блискавка» та крилатої ракети із дорозгінним ступенем, яка поєднає переваги надзвукових та дозвукових ракет.

Введено в дослідну експлуатацію мобільні житлові модулі власної розробки.

Читайте нас в Telegram