Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Так, протягом 2019 року Конструкторським бюро «Південне» спільно з підприємствами української кооперації продовжувався повномасштабний комплекс робіт з подовження строків експлуатації, модернізації існуючих і створення нових зразків озброєння. Про це повідомляє пресслужба КБ.
У 2019 році відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів і розпочаті дослідницькі випробувальні пуски тактичних ракет, які знаходяться на озброєнні Української армії.
У кооперації з суміжними підприємствами розроблено універсальний вимірювальний модуль і модернізовано мобільний вимірювальний пункт, що забезпечить телеметричні та траєкторні виміри під час льотних випробувань усіх видів реактивних снарядів.
Також опрацьовується можливість модернізації зенітних комплексів та створення сучасних вітчизняних зразків.
У цьому році розпочаті випробування реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1».
На базі «Тайфун-1» проводяться роботи зі створення керованого снаряду «Тайфун-1М», а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню «Тайфун-2» і «Тайфун-4».
Продовжується наземне експериментальне відпрацювання вузлів і систем вітчизняного оперативно-тактичного комплексу «Сапсан», його самохідної пускової установки. Ведеться відпрацювання автономної системи керування з використанням програмного забезпечення власної розробки.
Розроблено конструкторську документацію для уніфікованої командної машини керування.
Новим напрямком робіт для КБ «Південне» стало створення засобів боротьби з безпілотними літальними апаратами. У цьому році вдало проведені комплексні випробування.
Продовжуються проектні роботи зі створення надзвукової крилатої ракети класу «поверхня-поверхня», надзвукової авіаційної керованої ракети класу «повітря-поверхня» «Блискавка» та крилатої ракети із дорозгінним ступенем, яка поєднає переваги надзвукових та дозвукових ракет.
Введено в дослідну експлуатацію мобільні житлові модулі власної розробки.
@armyinformcomua
Це одним з ключових об‘єктів російського військово-промислового комплексу, який задіяний у війні проти України. Завод атакують вже не вперше.
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
від 21000 до 51000 грн
Миколаїв
Військова частина А3476
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….