В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…
24 грудня виповнюється 37 років із дня першого польоту військово-транспортного літака Ан-124 «Руслан». Колектив дослідно-конструкторського бюро під керівництвом О. К. Антонова вирішив надскладне завдання, створивши літак з унікальними технічними характеристиками. «Руслан» у своєму класі перевершив усі літаки, вироблені раніше. Він утілив багато революційних для того часу технологій і рішень.
Так, уперше у світі в крилі Ан-124 застосовані принципово нові надкритичні профілі, які визначили його аеродинамічну досконалість.
Найбільшу ефективність у досягненні високої вагової видатності «Руслана» забезпечили конструктивні технологічні рішення з використання у фюзеляжі та крилі унікальних монолітних пресованих панелей довжиною до 25 метрів, а також інших великогабаритних силових деталей.
Уперше у світовій практиці застосовано дворядний фланцевий стик консолі крила з центропланом, що в порівнянні з однорядним забезпечує суттєву перевагу за масою й ресурсом.
У конструкції Ан-124 у значному обсязі використовують композиційні матеріали, що дало змогу знизити масу «Руслана» приблизно на 6 тонн.
Ан-124 першим з вітчизняних літаків оснащено бортовою автоматизованою системою контролю перевірки параметрів роботи двигунів, протиобліднювальної системи, гідрокомплексу, шасі, електроживлення, регулювання тиску та кондиціонування повітря тощо.
Створення Ан-124 потребувало не лише нового підходу до проєктування, а й координації роботи понад трьохсот підприємств.
Надійшовши на службу до ВПС, Ан-124 став неперевершеним перевізником озброєння та військової техніки. Його поява на комерційному ринку сформувала новий сектор послуг — авіаперевезення надважких і нестандартних вантажів. «Руслан» і його модифікації взяли участь у низці гуманітарних і миротворчих операцій, зокрема під егідою ООН. Ці літаки виконали тисячі стратегічних перевезень, включаючи ті, які проводили країни НАТО.
На рахунку «Руслана» — 30 світових рекордів.
І в день 37-річчя він має значний потенціал. Фахівці ДП «Антонов» постійно піклувалися про супровід літака в експлуатації, забезпечення його відповідності найперспективнішим вимогам і нормам. Роботи з модернізації виконують на літаках флоту «Авіаліній Антонова». Серед удосконалень — установлення сучасного погодного радара. Це сприяло зниженню ваги й аеродинамічного опору фюзеляжу. Елементи радіопрозорого обтічника замінено металевою конструкцією, що сприяло подовженню терміну служби «Руслана». Загалом це забезпечило паливну економію та зниження інших експлуатаційних витрат.
У «Руслана» — славетне минуле, сповнене життя сьогодення та перспективне майбутнє!
@armyinformcomua
Агентку так званої «жіночої групи» фсб, яка шпигувала в інтересах країни-агресора на Покровському напрямку, засудили до 15 років позбавленням волі з конфіскацією майна.
Президент Володимир Зеленський після зустрічі з Президентом Франції Емманюелем Макроном повідомив про обговорення можливості розширити український повітряний флот додатковими літаками «Міраж», а також налагодити співвиробництво дронів-перехоплювачів.
На Херсонщині завдяки злагодженій роботі операторів БПЛА 40-ї бригади та артилерії суміжних підрозділів було знищено групу росіян разом із технікою.
На Донеччині бійці 122-го окремого батальйону 113-ї бригади ТрО знищили ворожу артилерію та склади з боєприпасами.
Виступаючи на NATO Public Forum у Гаазі, Міністр оборони Рустем Умєров наголосив, що сильна Україна є основою тривалого миру в Європі, та окреслив три ключові пріоритети для перемоги: ППО, розбудова ОПК та дієві гарантії безпеки.
Бійці полку «К-2» оприлюднили відео «дуелі» російського піхотинця з українським дроном-бомбером, яке доводить, що ані хаотична стрільба, ані спроба сховатися не рятують окупантів від ураження.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…