Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
12 українських поранених військовослужбовців пройшли курс реабілітації та відновлення у рекреаційно-реабілітаційному центрі у м. Осек (Республіка Польща) за програмою благодійного фонду «Добрий брат». Водночас троє тяжкопоранених українців та одна особа супроводу залишаються у центрі для продовження реабілітаційного процесу.
Безкоштовний курс реабілітації проходять здебільшого військовослужбовці Збройних Сил України , які зазнали поранень, однак допомога надається й поодиноким громадянам України з протезування та представникам інших силових структур.
Для того, щоб потрапити до програми реабілітації, потрібно зателефонувати або відправити листа до благодійного фонду «Добрий брат». Усі контактні дані є у вільному доступі на офіційній сторінці фонду в мережі Інтернет.
У середньому курс реабілітації триває 20 днів. Центр спеціалізується на допомозі пацієнтам з ортопедичними і неврологічними захворюваннями, дисфункцією опорного апарату, органів слуху і зору, фантомним болем. А головним компонентом програми є індивідуальна терапія з реабілітологами. У Центрі для поранених бійців проводять різноманітні процедури: масажі та ванни, магнітотерапію, лазеротерапію, кріотерапію тощо. Також військовим надають професійну допомогу й психологи.
Наступна група українських воїнів у складі 20-25 осіб, які зазнали поранення в АТО/ООС, приїде на реабілітацію на початку березня 2020 року.
Як повідомляла АрміяInform, це вже 12 поїздка українських військовослужбовців до Республіки Польща, що стала можлива завдяки зусиллям українсько-польської громадської програми, благодійного фонду «Добрий брат» та у взаємодії з Головним військово-медичним управлінням Збройних Сил України. За п’ять років існування програми вже близько 300 важкопоранених наших земляків пройшли там лікування та реабілітацію.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…