ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Добрий брат» ставить на ноги наших поранених захисників

30 Листопада 2019, 17:31
bdr

«Історія неодноразово зводила українців і поляків у бою, і часто вони були по різні сторони барикад. Але російсько-українська війна показала, хто нам насправді добрий брат. Я гордий тим, що маю таких братів в особі польського народу, який у тяжкий для українців час подав руку допомоги…»  – такі слова вдячності польським медикам адресують наші поранені військовослужбовці після проходження реабілітації у приватному центрі «Добрий брат».

Нині група з 18 наших поранених бійців проходить курс реабілітації та відновлення у рекреаційно-реабілітаційному центрі у м. Осек (Республіка Польща) за програмою благодійного фонду «Добрий брат». Зауважимо, що декілька днів назад попередня група військовослужбовців повернулась до Києва, отримавши повний курс реабілітаційної допомоги та в один голос засвідчивши про його надзвичайну ефективність.

Це вже 12 поїздка українських військовослужбовців до Республіки Польща, що стала можлива завдяки зусиллям українсько-польської громадської програми, благодійного фонду «Добрий брат» та у взаємодії з Головним військово-медичним управлінням Збройних Сил України. За п’ять років існування програми вже близько 300 важкопоранених наших земляків пройшли там лікування та реабілітацію.

У середньому курс реабілітації триває 20 днів.  Як стверджує громадянин Польщі Маріуш Марковскі, який є співвласником рекреаційно-реабілітаційного центру «Добрий брат»: «Ми не лікуємо – ми виліковуємо». Центр спеціалізується на допомозі пацієнтам з ортопедичними і неврологічними захворюваннями, дисфункцією опорного апарату, органів слуху і зору, фантомним болем. А головним компонентом програми є індивідуальна терапія з реабілітологами. Воістину, польські фахівці працюють з нашими хлопцями з ранку до вечора і так щодня. У Центрі для військовослужбовців проводять різноманітні процедури: масажі та ванни, магнітотерапію,  лазеротерапію, кріотерапію тощо. Також військовим надають професійну допомогу й психологи. Це великі зусилля як для поранених, так і для лікарів, проте й результати надзвичайні – й все для того, щоб бійці після важких поранень мали фізичну змогу повернутися до повноцінного життя.

Фото: благодійний фонд «Добрий брат»

Читайте нас в Telegram