ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Вінниці відкрили виставку пам’яті кіборга ЗУЛІНСЬКОГО

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Грудня 2019, 13:27

«Привіт, кохана, я живий! Не хвилюйся!» – 19 січня 2015 року Сергій востаннє зателефонував дружині Катерині. А 20 січня, не дочекавшись дзвінка, вона зателефонувала сама. У відповідь почула голос російською: «Он больше не вернется». Пізніше з’ясувалося: того ж дня БТР, в якому Сергій Зулінський із побратимами здійснював штурм, врізався у будівельні конструкції Донецького аеропорту і вибухнув. Загинуло шестеро… Трохи більше ніж за рік Катерина − дружина Сергія − отримала три свідоцтва: про одруження, про народження донечки та… про смерть коханого.

Вінничани вирішили вшанувати земляка, відкривши виставку про полеглого кіборга Сергія Зулінського у місцевому музеї. Там розмістили на чотирьох стендах його фото, документи, численні нагороди й газетні вирізки з новинами про нього. А поряд із речами поклали кулі й гільзи від снарядів.

– Пам’ятаю той день, коли сину прийшла повістка. Дуже плакала, місця собі не знаходила. Але він сказав, що піде захищати Батьківщину, бо любить її так, як і мене, − зі сльозами на очах розповіла мати загиблого. — У 2015 році, 20 січня, ми дивилися телевізор. У новинах передали, що «взяли» аеропорт. Син на зв’язок вже не виходив. Від того дня почали пошуки, аж поки наприкінці квітня нам не повідомили: треба їхати в Дніпро на впізнання тіла.

На відкриття виставки прийшов і побратим Сергія Зулінського – Андрій Дедічев. Вони разом служили в аеромобільній бригаді.

— Добре пам’ятаю 20 січня, ситуація була дуже напружена, − пригадує Андрій. − Аеропорт був розбитий майже вщент. Усіх хлопців тоді мобілізували на «прорив», щоб відтягувати поранених, забирати рештки. Але не вийшло. Хлопці потрапили в засідку і загинули. Але полягли героями, бо йшли на порятунок побратимів.

Трепетно, але з дитячою цікавістю до речей батька підходила Злата. Коли татко загинув, їй було всього 7 місяців. Нині вона хоч і не надто доросла, та по очах видно, що все розуміє. Пам’ять про подвиг батька житиме вічно.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Методичне знищення вулиці, будинок, за будинком»: на Олександрівському напрямку ворог б’є КАБами по тилах
«Методичне знищення вулиці, будинок, за будинком»: на Олександрівському напрямку ворог б’є КАБами по тилах

Олександрівський напрямок залишається одним з найгарячіших та найактивніших. Ворог інтенсивно працює дронами.

Politico: країни Балтії звертаються до України за експертизою у питанні облаштування бомбосховищ
Politico: країни Балтії звертаються до України за експертизою у питанні облаштування бомбосховищ

Країни Балтії звертаються до України за ноу-хау у сфері будівництва бомбосховищ на тлі все частішої появи дронів у повітряному просторі країн ЄС.

Олександр Сирський розповів про поглиблення співпраці з країнами-партнерами в рамках ARES
Олександр Сирський розповів про поглиблення співпраці з країнами-партнерами в рамках ARES

Україна працює над поглиблення співпраці з країнами-партнерами в рамках Воєнної експертної ради Allied Reform and Expert Support.

Як відслужити рік за контрактом та з гордістю повернутися до родини — історія десантника «Бруні»
Як відслужити рік за контрактом та з гордістю повернутися до родини — історія десантника «Бруні»

Доброволець Юрій Брунець на псевдо «Бруня» показав на власному прикладі, як відслужити рік за контрактом та з гордістю повернутися до родини.

Окупанти обстріляли Харківщину: шестеро постраждалих, пошкоджена АЗС і житлові будинки
Окупанти обстріляли Харківщину: шестеро постраждалих, пошкоджена АЗС і житлові будинки

На Харківщині внаслідок російських обстрілів постраждали шестеро людей.

«Ми залишаємося в Києві»: посол ЄС відповіла на нові погрози Кремля про ракетні удари
«Ми залишаємося в Києві»: посол ЄС відповіла на нові погрози Кремля про ракетні удари

Посол Європейського союзу в Україні Катаріна Матернова заявили, що європейські дипломати не мають наміру залишати Київ через погрози Кремля.

ВАКАНСІЇ
Кухар

від 10000 до 15000 грн

Васильків

Військова частина А1789

робота стрільцем А4267 10 огшбр. висока заробітна плата

від 23000 до 125000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

--- ---