ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ще близько сотні українських військових пройшли підготовку за програмою Orbital 

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2019, 15:47 1

Близько ста військовослужбовців морської піхоти та Сухопутних військ Збройних Сил України протягом шести тижнів проходили підготовку за кваліфікаційним стандартом – КС 1 (індивідуальна підготовка за модулями I-VI) на базі  235-го Міжвідомчого центру підготовки військових частин.

Заняття відбувалися за програмою навчально-тренувальної місії операції Orbital  під керівництвом британських та данських інструкторів. Українські офіцери, сержанти та старшини, більшість із яких представники оперативного командування «Південь», проходили підготовку за навчальними модулями: вогнева підготовка, військова топографія, навігація, зв’язок, тактична медицина, виживання та тактична підготовка.

Під час занять кожен інструктор-військовослужбовець Збройних Сил України вчився самостійно проводити по одному заняттю із кожного виду підготовки. Іноземні колеги уважно спостерігали та оцінювали індивідуальні навички та знання у межах контрольних занять.

Зі слів одного з інструкторів, капрала ЗС Великої Британії, який вже втретє відвідує Україну, прогрес в навчанні українських військових очевидний.

– Українці швидко навчаються та адаптуються до будь-яких умов. Окрім цього, ми не тільки вчимо та готуємо інструкторів, але й вчимося самі, – говорить капрал.

Зі свого боку представник оперативного командування «Південь» і керівник курсу підготовки інструкторів  підполковник Сергій переконаний, що такі Курси підготовки за участю британських та данських інструкторів украй важливі.

– Передусім ми переймаємо іноземний досвід та методики викладання. Ефективність таких занять досягається особливостями його проведення. Важливою складовою є ставлення до підлеглих – урахування індивідуальних особливостей кожного, а також використання новітніх матеріально-технічних засобів, – додає офіцер.

Учасники Курсу підготовки за програмою Orbital отримали міжнародні сертифікати інструкторів відповідного рівня підготовки та зможуть самостійно викладати за стандартами НАТО в пунктах постійної дислокації (без залучення інструкторів центрів підготовки).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл