ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як забезпечення військовослужбовців житлом сприяє вирішенню кадрових проблем

11 Листопада 2019
Як забезпечення військовослужбовців житлом сприяє вирішенню кадрових проблем

Два місяці тому на території однієї з військових частин Білгород-Дністровського гарнізону було здано в експлуатацію гуртожиток для військовослужбовців-контрактників.

Гуртожиток розрахований на проживання 120 військовослужбовців, побудований за новим проєктом блочного типу. У кожному приміщенні, де проживає по п’ять чоловік, є свій туалет, душова, умивальник. У просторих кухнях передбачено місце для сучасної побутової техніки: електричних плит, холодильника, мікрохвильових печей. Житлові кімнати світлі й просторі, обладнані сучасними меблями: ліжками, шафами, столами зі стільцями.

Тут по-домашньому затишно, досить місця для відпочинку і вирішення побутових питань.

− Дуже зручно, що гуртожиток побудовано безпосередньо на території частини, − розповідає солдат військової служби за контрактом, кулеметник роти охорони Микола Бахмутян. − Раніше, коли я жив на квартирі в Білгород-Дністровську, доводилося багато часу витрачати на дорогу. Тепер моє житло знаходиться поруч із казармою мого підрозділу.

− Мені дуже подобаються побутові умови, − висловив свої враження солдат строкової служби, водій зенітного взводу Денис Андрієвський. − У будь-який час можна привести себе в порядок, помитися, попрати. Також немає проблем зі зберіганням продуктів і приготуванням їжі. Замість казенних сірих меблів у всіх кімнатах стоять сучасні ліжка, шафи. Після служби сюди приємно приходити. Дуже хороша атмосфера для відпочинку. Із таким настроєм і служити легше.

− Після здачі гуртожитку в експлуатацію у нас помітно збільшилася кількість бажаючих укласти контракт на проходження служби в частині, − говорить командир військової частини підполковник Сергій Сергієв.  − Наша частина розташована далеко від міста, тому люди неохоче погоджувалися служити у нас. Таким чином соціальний фактор допомагає у вирішенні кадрових проблем. Тепер ми маємо більший вибір бажаючих служити у нас. Що стосується оплати за проживання, вона у рази менше тих коштів, які раніше військовослужбовцям доводилося витрачати за житло по найму.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Соціальний захист