ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові виші Харкова «прокачали» майбутніх абітурієнтів

3 Листопада 2019
Військові виші Харкова «прокачали» майбутніх абітурієнтів

У Харкові за ініціативи Центру гендерної культури та культурного центру «Арт-завод «Механіка» відбувся профорієнтаційний захід для молоді «Тест-драйв. Професія – за покликанням», у якому взяли участь близько двадцяти вищих навчальних закладів міста. Долучилися до події і військові виші – Харківський військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» та Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

На тематичних локаціях курсанти військових ВНЗ демонстрували свої відео-презентації, знайомили з навчально-матеріальною базою, професійним складом викладачів, показували свої спортивні досягнення.  А розповіді про цікаве та насичене курсантське життя у багатьох школярів та їхніх батьків зламали сталі негативні стереотипи та уявлення про армію.

Подбали військові й про креативну демонстрацію своєї професії – будь-хто з відвідувачів заходу міг побувати у середині зенітно-ракетного комплексу «Оса» та «С-300» або здійснити  віртуальну подорож до танка за допомогою мультимедійного програмного комплексу, розробленого фахівцями для підвищення ефективності підготовки танкістів.

– Наша основна мета – не лише надати інформацію про військові навчальні заклади та зорієнтувати старшокласників щодо вибору майбутньої професійної діяльності, – розповіла начальник навчального відділу Військового інституту танкових військ підполковник Ганна Каракуркчі. – Ми також намагаємося розширити уявлення суспільства про сучасну армію, сформувати позитивне ставлення до неї.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка, Освіта та наука