ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нову військову кафедру відкрили у Дніпрі. Вперше за часи Незалежності

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Листопада 2019, 16:23

У Дніпрі в Університеті митної справи та фінансів урочисто відкрили кафедру військової підготовки, яка щороку готуватиме 150 офіцерів-зв’язківців, фахівців із кібербезпеки та морально-психологічного забезпечення військ. Це перша у місті військова кафедра, яка розпочинаєроботу за часів Незалежності України.

Як розповів АрміїInform голова вченої ради Університету митної справи та фінансів, професор Віктор Ченцов, на кафедрі готуватимуть офіцерів запасу за чотирма військово-обліковими спеціальностями:

1.«Бойове застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації)».

2.«Організація фельд’єгерського-поштового зв’язку».

3.«Математичне та програмне забезпеченняфункціонування автоматизованих систем, систем захисту інформації та кібернетичної безпеки».

4.«Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)».

«У нас у регіоні вже працюють дві військові кафедри. Наш виш— перший, що за часи Незалежності отримав доручення від Міноборони та Міністерства освіти і науки готувати офіцерів. Ми святкуємо початок нашої роботи.

Тут викладатимуть кадрові офіцери— за конкурсом набрали викладачів, завкафедри.Вони фахівці у тих галузях, за якими готуватимуть майбутніх офіцерів. Залучатимемо за модульним принципом представників інших військових формувань і навчальних закладів. Наші курсанти стажуватимуться у військових частинах гарнізону», — зазначив Віктор Ченцов.

Вимоги для вступу на військову кафедру: тестування, співбесідаівиконання нормативів із фізпідготовки — ті самі, щойу вступі до військових навчальних закладів.

«Для військ зв’язку готуватимуть офіцерів за трьома спеціальностями: командирів взводів зв’язку, інженерів з кібербезпеки та захисту інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах та офіцерів фельд’єгерсько-поштового зв’язку. Це дефіцитні фахи, бо випуски військового інституту телекомунікацій за ці п’ять років мали незначні обсяги.Тільки з початком війни на Донбасі закладено відповідну кількість. Тому війська чекають на випускників і цієї кафедри», — зазначивАрміїInform начальник військ зв’язку— начальник управління зв’язку та інформаційних систем Оперативного командування «Схід» полковник Дмитро Романов, який узяв участь уврочистому відкритті військової кафедри.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого командира 128-ї гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова. Син загиблого Героя — курсант новоствореної військової кафедри.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram