ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутнім вертолітникам потрібні нові авіаційні тренажери

13 Листопада 2019, 16:07
Майбутнім вертолітникам потрібні нові авіаційні тренажери

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася конференція щодо забезпечення навчального закладу сучасними зразками тренажерів.

У заході взяли участь представники від Командування Повітряних Сил ЗС України, особовий склад університету та представники українських науково-виробничих підприємств.

Впродовж двох днів учасники конференції обговорили та визначили потреби університету в необхідній розробці, а також закупівлі існуючих сучасних зразків тренажерів для більш якісної підготовки майбутніх офіцерів.

За словами представника одного з науково-виробничих підприємств, найближчим часом планується провести модернізацію тренажера вертольота Мі-8, який наразі використовується у підготовці курсантів льотного факультету ХНУПС, а також поставку новітнього зразка тренажера вертольота Мі-24.

Слід зазначити, що лише за останні кілька років Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба була придбана та запущена в експлуатацію низка сучасних тренажерів:  мультимедійний тренажерний комплекс «БУК», уніфікований електронний тренажер стрільців-зенітників ПЗРК типу «Ігла», місце навідника ЗРК «Стріла-10», башта до зенітної самохідної установки «Шилка» тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини