ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Почути, підтримати, допомогти – основне завдання високомобільних груп внутрішніх комунікацій

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Листопада 2019, 9:40 14

28 листопада на Харківщині під керівництвом інструкторів Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України відбувся практичний тренінг кандидатів до складу високомобільних груп внутрішніх комунікацій.

Майбутні адміністратори, ідеологи та психологи високомобільних груп внутрішніх комунікацій практично працювали з особовим складом танкового батальйону однієї з окремих механізованих бригад.

– Практичній фазі передувала дистанційна підготовка з теоретичних питань, після чого впродовж трьох днів ми тренувалися. Фіналом навчання став практичний тренінг кандидатів до груп з бійцями танкового батальйону, – розповів начальник відділу внутрішніх комунікацій Центру морально-психологічного забезпечення ЗС України полковник Олександр Слесаренко.

Слід відмітити, що учасники тренінгу розподілені на групи «Альфа» та «Чарлі». Перша група орієнтована на внутрішньо-комунікаційну роботу, вони досліджують рівень авторитету та лідерства командирів, друга – відповідає за оперативний психологічний супровід бойової діяльності.

– Наше завдання навчити кандидатів до груп «Альфа» та «Чарлі» налагоджувати внутрішньо-комунікаційні процеси у військових колективах, навчити психологічній підготовці, психологічному супроводу їхнього підлеглого складу, проведенню якісного інформування, яке відповідає дійсності і виключає фейки, що поширюються проросійськими силами,  – зазначив старший офіцер відділу взаємодії з капеланами Центру морально-психологічного забезпечення ЗС України підполковник Олексій Терещук.

У майбутньому відібрані кандидати до цих груп працюватимуть переважно на передових позиціях та оперативно надаватимуть допомогу командирам у формуванні, підтриманні та відновленні морально-психологічного стану особового складу, щоб забезпечити якісне виконання підрозділом завдань за призначенням.

Наприкінці тренінгу інструктори вказали підопічним на певні недоліки та надали корисні професійні поради.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл