ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Комітет Верховної Ради України підтримав законопроєкт про оборонні закупівлі 

Новини
28 Листопада 2019, 15:45
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні відхилили проєкти законів про оборонні закупівлі №2398 і №2398-1. Водночас ухвалено рішення підтримати та подати на розгляд парламенту остаточний варіант доопрацьованого проєкту закону України про оборонні закупівлі, розробленого утвореною у Комітеті робочою групою. Народні депутати за результатами розгляду рекомендували прийняти законопроєкт за основу в першому читанні, повідомляє АрміяInform з посиланням на Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Читайте також:

Кореспондент АрміяInform

Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент
Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітчизняна система реабілітації має стати однією з найкращих в Європі.

«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів
«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів

Боєць підрозділу «Оріон» бригади «Помста» на псевдо «Бас» перекваліфікувався з піхотинця на оператора БПЛА, бо хотів нищити якомога більше ворогів.

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках

Від початку доби на фронті відбулося 61 бойове зіткнення, найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках.

Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції
Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції

Безпілотник бригади «Хижак» департаменту патрульної поліції прийшов на допомогу воїну, якому через різке погіршення стану здоров’я терміново знадобилися ліки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

RobotaUa Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП