ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

АрміяInform і Сухопутні війська «пролили кров» для хворих діток

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Листопада 2019, 17:12

Сьогодні військові журналісти Інформаційного агентства АрміяInform разом із представниками Командування Сухопутних військ ЗСУ долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Брати по крові». Вони навідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню (Охматдит), де поділилися своєю кров’ю для допомоги важкохворим дітям.

Ця почесна донорська акція стала черговою ланкою флешмобу «Брати по крові», який наразі триває в Сухопутних військах. А започаткували його підрозділи територіальної оборони Львівщини Оперативного командування «Захід». Благодійна акція закликає всіх небайдужих поділитися власною кров’ю заради дітей, які перебувають на лікуванні в дитячих медичних закладах.

Очолив групу донорів заступник командувача Сухопутних військ ЗС України з морально-психологічного забезпечення – начальник управління морально-психологічного забезпечення КСВ ЗСУ генерал-майор Олександр Голоднюк.

На прийомі до лікарів – військовослужбовці та журналісти АрміяInform –  із багатим донорським досвідом і початківці. Кожного донора реєструють, вносять до бази даних, якщо його там ще немає, потім беруть кров на встановлення резусу.

Після проходження медичного огляду й оформлення всіх належних документів учасники акції здали кожен по 350-450 мл крові, якою поповнили банк компонентів крові лікарні Охматдит задля порятунку дитячих життів.

Упродовж ближчого часу до Національної дитячої спеціалізованої лікарні планується візит ще кількох десятків військовослужбовців ЗСУ, котрі проходять службу у військових частинах Київського гарнізону.

Фото Руслана Тарасова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові
«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові

Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.

ВАКАНСІЇ
Лікар-невропатолог (військова служба)

до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

Пілот DJI-Mavic, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Холодний Яр, 93 ОМБр

Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---